Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
sakam sovet ako moze za nekoj idealen poklon sto moze da se dade za godisnina od vrskata

Sakam sovet ako moze za nekoj idealen poklon sto moze da se dade za godisnina od vrskata . vie kako poiskusni od mene odnapred vi blagodaram
Никако underwear. После една година мора да знаеш што и се допаѓа. Ако навистина ти значи, ќе се сетиш што постојано збори (ако збори) што и е неостварен сон и ќе и го реализираш. Не мора да и купиш карта до Бахами, ама ситници поврзани со она што и значи, многу по радосна ќе ја напраат отколку безвредно ланче.

Ако веќе сакаш да трошиш пари, тогаш е лесно, не ти требаат совети.
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
sakam sovet ako moze za nekoj idealen poklon sto moze da se dade za godisnina od vrskata

Sakam sovet ako moze za nekoj idealen poklon sto moze da se dade za godisnina od vrskata . vie kako poiskusni od mene odnapred vi blagodaram
КамаСутра книгата. Секогаш ќе ја чува и ќе и биде од корист! ;)
 
M

M del Mar

Гостин
sakam sovet ako moze za nekoj idealen poklon sto moze da se dade za godisnina od vrskata

Sakam sovet ako moze za nekoj idealen poklon sto moze da se dade za godisnina od vrskata . vie kako poiskusni od mene odnapred vi blagodaram
Долен веш,секси некој, со корсет,и со штипки :)
:pos2:
не го слушај :vozbud:

убаво ти има кажано викторгг, сигурно знаеш отприлика што посакува,некоја ситница гарант ке ја направат среќна...
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Никад не сум почуствувал љубов. Тоа е љубовен проблем нели? Што да правам?
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
Никад не сум почуствувал љубов. Тоа е љубовен проблем нели? Што да правам?
1. Колку години имаш?
2. Колку девојки познаваш?
3. Со колку од нив си зборувал?
4. Со колку од нив си пиел?

Толку за почеток...
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.580
Поени од реакции
2.564
:pos2:
не го слушај :vozbud:

убаво ти има кажано викторгг, сигурно знаеш отприлика што посакува,некоја ситница гарант ке ја направат среќна...
Ц ц ц, колку сте демоде значи:baeh: Јас за првата годишнина ever, и купив секси underwear,и го носеше дури бевме излезени на вечера,и после не го слече дури имавме секс.Тоа беше Д Бест презент евр што го иам дадено :) и плус се исплати:icon_mrgr
Не гледам зошто не би и купил секси долен веш на девојката за годишнина.Да беше за роденден, нова година, валентајн ај...ама за годишнина???Мислам дека е нај прикладно:toe: Плус,секако че клецни вечерта :pipi:
 
M

M del Mar

Гостин
Ц ц ц, колку сте демоде значи:baeh: Јас за првата годишнина ever, и купив секси underwear,и го носеше дури бевме излезени на вечера,и после не го слече дури имавме секс.Тоа беше Д Бест презент евр што го иам дадено :) и плус се исплати:icon_mrgr
Не гледам зошто не би и купил секси долен веш на девојката за годишнина.Да беше за роденден, нова година, валентајн ај...ама за годишнина???Мислам дека е нај прикладно:toe: Плус,секако че клецни вечерта :pipi:
а море модерен :vozbud: па од каде знаеш каква е девојката бре...тоа за твојата важи, али не се сите исти...така да...
 

kompas

Junior
Член од
21 септември 2009
Мислења
107
Поени од реакции
3
hahahaha
abe ne se site isti kalap devojki ...
nekoi sakaat diamonds ... nekoi parfem ... nekoi underwear ....
ako te saka ona, i guma za zvakanje da i daesh kje te saka podednakvo
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
hahahaha
abe ne se site isti kalap devojki ...
nekoi sakaat diamonds ... nekoi parfem ... nekoi underwear ....
ako te saka ona, i guma za zvakanje da i daesh kje te saka podednakvo
ех,сеа па и ти жвака...цццц,вие машките си мислите така се лаже вљубена девојка...
Јас препорачувам букет црвени рози,цеде што го обожава и нежно парфемче...а за вечерта шампањ,обавезно:smir:
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.580
Поени од реакции
2.564
а море модерен :vozbud: па од каде знаеш каква е девојката бре...тоа за твојата важи, али не се сите исти...така да...
Море море море :kez:
На која женска нема да и се бендиса ова бе???
:pipi:
http://cart.knickersboxersglory.com/index.php?p=product&id=106&parent=22

Добро ако не ова,овде http://cart.knickersboxersglory.com/index.php?p=catalog&parent=22&pg=1 гарант секое девојченце ке си бендиса нешто :toe:

п.с Да и купиш гајчина ,прслучина и чорапчина, слушај ме мене :smir:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Купи и пола број поголеми, па ќе праиме муабет коа ќе ти ги акне од глава. :)
 
M

M del Mar

Гостин
Море море море :kez:
http://cart.knickersboxersglory.com/index.php?p=product&id=106&parent=22

Добро ако не ова,овде http://cart.knickersboxersglory.com/index.php?p=catalog&parent=22&pg=1 гарант секое девојченце ке си бендиса нешто :toe:
мех ми се допаѓаат тие црно црвените :vozbud: а стварно да и купи вакво нешто?:pipi: :pos2: само за бројот нека пази :icon_mrgr
 

Kajgana Shop

На врв Bottom