Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
26 мај 2015
Мислења
458
Поени од реакции
253
Каде можам да најдам магленка за Фолцваген Поло кој маркет за авто делови би можел да го има ова парче од мојот автомобил ? Дали има некој идеа ? Ви благодарам одпозади !
 

The Ocean

Money. Power. Glory.
Член од
4 февруари 2016
Мислења
140
Поени од реакции
66

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.846
Поени од реакции
10.650
Ај и тука
Дечки абе кај можам да најдам некои потенки сунѓери шо би ги користел при вежбање? По маркетите не гледам баш некои шо би биле океј.
 

Femme fatale

Љубената на Гаро
Член од
13 јуни 2016
Мислења
231
Поени од реакции
183
Каде може да најдам од тие дечковците високи и згодни за да бидам видена во диско од бившиот ?:pos::pos::pos:. Не ми е итно за по месец и пол :ROFLMAO:
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Каде може да најдам од тие дечковците високи и згодни за да бидам видена во диско од бившиот ?:pos::pos::pos:. Не ми е итно за по месец и пол :ROFLMAO:
Епа маче мало заљубено и изгубено, отвори една тема тука на форумов или дај оглас дека бараш машко високо,згодно и наведи други перформанси, пропорции, сантимиетри..па можеби некој ке ти се јави:pos:
 

Femme fatale

Љубената на Гаро
Член од
13 јуни 2016
Мислења
231
Поени од реакции
183
Епа маче мало заљубено и изгубено, отвори една тема тука на форумов или дај оглас дека бараш машко високо,згодно и наведи други перформанси, пропорции, сантимиетри..па можеби некој ке ти се јави:pos:
Ќе пробам хахахахаха :P:D:ROFLMAO:
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.148
Каде може да најдам од тие дечковците високи и згодни за да бидам видена во диско од бившиот ?:pos::pos::pos:. Не ми е итно за по месец и пол :ROFLMAO:
Не сум баш нешто висок, али надополонувам со црвена фарбана коса, има сите да не забележат, не само бившиот.
 

Femme fatale

Љубената на Гаро
Член од
13 јуни 2016
Мислења
231
Поени од реакции
183
Не сум баш нешто висок, али надополонувам со црвена фарбана коса, има сите да не забележат, не само бившиот.
Значи сакаш да си во центар на внимание :D:P
 

Femme fatale

Љубената на Гаро
Член од
13 јуни 2016
Мислења
231
Поени од реакции
183
Тоа ми е пасија, сите да гледаат у мене. Али спремен сум да го делам spotlight-от со некоја :cool:
Уште во диско да сакаш да одиш и топ ќе ни е, ќе му се смееме во лице додека си пиеме нешто,нормално јас частам :D
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.148
Уште во диско да сакаш да одиш и топ ќе ни е, ќе му се смееме во лице додека си пиеме нешто,нормално јас частам :D
Ауу готово, пишувај пп кога ќе треба и идеме. Ако сакаш и пред тоа може да се најдеме негде за да координираме план на акција. Во секој момент сум спремен да помогнам :)
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.846
Поени од реакции
10.650
Јас си купив од Џамбо Веро подметач за вежбање ама пластичен за на аеробик.Има разни подметачи, само што ке ти е сунгераст, не чинат тие.
Не не друго барам, мене ми требаат за рацете, плускавци да не ми се прават. Фала во секој случај.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom