Кладилница (Генерална дискусија)

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Пеликанс H1
Андерсон +
ДеРозан +
Леикнир 3+

10 коефициент.
 
Член од
5 јуни 2015
Мислења
696
Поени од реакции
445
Што бидна работата со Моцарт и авансното играње на тикети преку компјутер дома?
Таман уплатив преку банка пари и вчера ги имав парите и можев да играм тикети, а денеска пишува кога ја отварам страницата дека поради технички проблеми не може да се уплаќаат авансни тикети, и може во некое од уплатните места да се играат тикети или да се подигнат средствата што ги има на авансната сметка.
Баш супер работа беше ова да може од дома преку интернет да се уплаќаат тикети и сега не може.
Знае ли некој дали има шанси Моцарт да ја оправи работата со авансни тикети?
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.888
Поени од реакции
7.341
Каков резилен турнир гледам во Софија,вакво очајно судење немам видено ни во Пакистан на -250ка а не па овде.
Чисти линии и поени ги судат аут,линискиве се катастрофа.
Општо прават збрка во поените и играчиве губат концентрација и се ствара нервоза.
Дебили.
 
Член од
10 август 2012
Мислења
915
Поени од реакции
780
Што бидна работата со Моцарт и авансното играње на тикети преку компјутер дома?
Таман уплатив преку банка пари и вчера ги имав парите и можев да играм тикети, а денеска пишува кога ја отварам страницата дека поради технички проблеми не може да се уплаќаат авансни тикети, и може во некое од уплатните места да се играат тикети или да се подигнат средствата што ги има на авансната сметка.
Баш супер работа беше ова да може од дома преку интернет да се уплаќаат тикети и сега не може.
Знае ли некој дали има шанси Моцарт да ја оправи работата со авансни тикети?
Добија лиценца за тоа,но спорт лајф и копачка си реагираат преку своите партии :)
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.095
Поени од реакции
6.735
Бемелманс има валуе 2.50 коефициент,подобар во сала е од Штруфчето,левичар е,мислам дека е потценет денес треба да добие(за љубителите на сингл)

Агут - Крајинович (хенд.-5.5) 2 1.90 - ако е СЕ во ред со Крајинович не верувам лесно да се распадне и да биде демолиран,да добие со 6 гема разлика денес Агут за мене е преголема разлика
:jeeee: (вториот коефициент 1)
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
За онлајн кладење исто како моцарт има и преку државна видео лотарија 2win.mk, само проблемот е што многу обични типови фалат како гг3+ и 1&2-4, а место нив има многу други типови. Исто не ставаат играчи било што. Добро е што има многу глупости за типување, меѓу кои и оскари, уфц, поло, пинг понг :D
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555
Кузминскас и Едвин Џексон имаат температура и они се неизвесни, Хендрикс одмарал ради превентива за викендот, некоја лесна дисторзија на скочниот зглоб имал. Недовиќ е исто неизвесен, овде ништо чудно 2ка да пукне..
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Дабал за вечер
Барса 2
Уникаха 1
Барса више нема право на кикс,бес оглед што Бросе игра одлична кошарка,мислам дека овде нема што да бара.Од друга страна Уникаха дома гази све пред себе,така да мислам дека е чист кец
Едино се мислам да ги додадам Пао,али ептен се нестабилни,а и грци се:D
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.218
Поени од реакции
2.075
Ѕвезда, Барса, Кубан плуски на основна граница, а Цедевита некако ѓаволски ме влече накај кец,... овај Зизис на 9.5 поени е добра граница и одличен бет, ми запна за око пошо ColdSky го имаше типувано погоре. Иначе не ги типувам играчите.
 

DoYouEvenPitchBro

How you doin'?
Член од
10 август 2015
Мислења
444
Поени од реакции
273
За кој кур паѓаше коефициентот на Рандерс кошарка мамицата да им ебам
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Kako me sopnaa Cedevita uste od sabajle.Ni hendikep ne moze da pokrijat.Gubat ko stoki od mrtviot PAO mamicata nivna
 

Дејмон

Find Beautiful Girls from your town for night
Член од
17 мај 2011
Мислења
1.368
Поени од реакции
2.886
Некој шо прати тенис дали може да ми каже дали има шанса Оливо да му земе сет на Вердаско?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom