Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Koga voa be seljak eden?
Ова е пред едно 3-4 години.

Ти на мене ми викаш сељак :nesvest::nesvest::nesvest:буахахаахахахахахаа

Ja sum si navivac i gledam da pobedi feni a toa go stori a zavas kur ne me boli.Ja kazav so se gledase na TV ako ne veruvate vas problem.
Ако не те боли за нас, гит и не замарај !!! И не кажувај многу, многу пошо ни сам не знаеш што збориш. Прво викаш најдобри сте, па мењаш мислење, па не знам што... Среди се
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Еве настануваат кавги пез потреба,и да бевте 200 и да бевте 300,дадовте се од себе цела утакмица навивате стоевте на нозе го бодревте вашиот сакан клуб.Мзт изгуби и тоа е се....:toe:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
И јас незнам кај виде бре ти 200 души? Што преувеличуваш, 130 беа :pos2:
Не бе морав да се извадам пред Атанасе, пошо он кажа дека празна била салата и се навивало само на крај. Знаеш дека ми е незгодно пред него.

И само да ви кажам на вас од ФА кога ставате клипови , да не додавете во луѓе преку Фотошоп
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Гледајте убаво клипот и ќе видите дека се само три реда и на горе се копирани по 2 пати :) и затоа вака изгледа многу... Дај престанете со педерските работи :pos2:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Гледајте убаво клипот и ќе видите дека се само три реда и на горе се копирани по 2 пати :) и затоа вака изгледа многу... Дај престанете со педерските работи :pos2:
:vozbud::vozbud::vozbud:

Па затоа викам веќе кога прават нека пазат малце. Иначе како што дознав, и звукот им е додаван они уствари ќутат цело време.
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Гледајте убаво клипот и ќе видите дека се само три реда и на горе се копирани по 2 пати :) и затоа вака изгледа многу... Дај престанете со педерските работи :pos2:
хахаха и јас приметив ама ... не напишав пошто ќе ми пишат глупости хахах


п.с Педерчино оклучи се на мсн ...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Aj neznam zos u opste pisuvam ama ke kazam.Vie najubavo si znaete koj se vasi fanovi i clenovi.Ama na TV se gledase deka tia momci so se nad parolata za Rabotnicki ne "davaa se od sebe" i peea na momenti.A za potkos tia so bea svaka cast.Mi se cini deka pozadi kos bea mladinata na FA.Zatoa rekov deka se 200 a inace cel blok so se tia nad parola sigurno imase nad 350...

Do ovoj so e Strumicanecot A1 team
So kur bara na forumot?I po koj osnov e na stranata na MZT?Neka si pisuva ne negoviot fan klub :pos2::pos2:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Do ovoj so e Strumicanecot A1 team
So kur bara na forumot?I po koj osnov e na stranata na MZT?Neka si pisuva ne negoviot fan klub :pos2::pos2:
А-на-тасе се изјаснив јас во една тема, мислам дека беше во таа на Рабопички. Па пролистај таму ќе видиш, немам намера јас по 100 пати да пишувам едно исто.
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Do ovoj so e Strumicanecot A1 team
So kur bara na forumot?I po koj osnov e na stranata na MZT?Neka si pisuva ne negoviot fan klub :pos2::pos2:
До овој со е Кавадарцанецот atanase..
Со.. бара на форумот? И по кој основ е на страната на МЗТ?
Си чул за домашен притвор...ај вс..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom