Фан клуб: МЗТ Скопје

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Тепавте
Честито полуфинале
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
POLUFINALEEEEEEEEEE


BRAVO ZA UTAKMICATA drama , do 10 sekunu do kraj bese izednaceno



BRAVO FAMILY AERODROM koj ne prekinato 40 minuti peea nadvor pred sala :cug:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
srcevo mi cuka cel zivot sum tuka plavo bela boja e i krvta moja grmese pred sala bravo momci idemo dalje
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
kje ima sea prepucavanje so strumicani...... opasno,opasno, kje bide, 2-2 sme,jesda ne tepaa poslednata 50 razlika ama sepak ideme da se nadigruvame,pa so kje bide neka bide...........
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Честитам. Се гледаме во Полуфинале, а имате уште за обработка на онаа казната од 3 натпревари на домашен терен без публика ???
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
cestito skopjani i sea cekam jako da gi izmacite ovie strumicani.i po moznost na Latovic da mu a skrisete rakata...Mala sala de
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Ќе биде жустро со Струмица. Добро е што почнуваме од 0 - 0 лошо што имаме уште 1 натпревар да одработиме без публика. Иако Струмица е фаворит сепак мислам дека ништо не се знае и имаме шанса.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ќе биде жустро со Струмица. Добро е што почнуваме од 0 - 0 лошо што имаме уште 1 натпревар да одработиме без публика. Иако Струмица е фаворит сепак мислам дека ништо не се знае и имаме шанса.
bas steta so igrate bez publika.ali kolku sto znam imate 100 % efekt koga igrate bez publika
 

Kajgana Shop

На врв Bottom