Фан клуб: МЗТ Скопје

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ф.А како може да ја прекинете утакмицата кога вашите беа во таков налет,не сте нормални!
 
V

Viktoranius

Гостин
Ах бе момци не се права прекин кога ви тргнува на добро...

Кога ќе заврши утакмицата и ако изгубите е тогаш истурете се, а не од 11 разлика вашите стопиле на 3 и вие прекин сте направиле. Тоа е бил клучниот момент.
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Можам да кажам само СЕКОЈА ЧЕСТ ЗА НИКОЛОВСКИ ... Фемили добри како и секогаш , но имам критика за мобилниот ... добра утакмица со пресврти , на крај сепак победи Работнички ... фемили срекно понатаму ...
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Се случи тоа што се случи не видов од каде го фрлија мобилниот..
Се изначекавме додека не тргаа нагоре али јбг...

Подобри сме од Работнички ќе ги јадеме:)
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Се случи тоа што се случи не видов од каде го фрлија мобилниот..
Се изначекавме додека не тргаа нагоре али јбг...

Подобри сме од Работнички ќе ги јадеме:)
:kesa::kesa::kesa:
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
SAMPIONOT SI E SAMPION!!! (podobri ste da,taka se tesite 15 godini)
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Се случи тоа што се случи не видов од каде го фрлија мобилниот..
Се изначекавме додека не тргаа нагоре али јбг...

Подобри сме од Работнички ќе ги јадеме:)

Знам дека си мал и немаш искуство,ама прашај некој од постарите,шо прателе мак баскет подолго време и ќе ти кажат кој бил подобар:)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Знам дека си мал и немаш искуство,ама прашај некој од постарите,шо прателе мак баскет подолго време и ќе ти кажат кој бил подобар:)
On,ne veli koj bil podobar :nesvest: .Veli sega momentalno koj e podobar:helou:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Viktoranius edno prasanje do tebe...Dali ja glease utakmicata i da mi potvrdis dali seuste mislis deka samo nijansa sme bolji od vas??

PS.IDAM U PENZIJA:(:(:(:(
 
V

Viktoranius

Гостин
Viktoranius edno prasanje do tebe...Dali ja glease utakmicata i da mi potvrdis dali seuste mislis deka samo nijansa sme bolji od vas??

PS.IDAM U PENZIJA:(:(:(:(

Па само против Работнички сте во добро издание зошто сте големи ривали...а другите утакмици сте на средно ниво.

А и што оти добро навивавте кога вие му го покажавте поразот на вашиот тим со фрлениот мобилен и со прекинот. 3 разлика а да прекинувате утакмица ? - Треба да си голем ИДИОТ !
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Samo protiv rabotnicki...Ti se slusas li so zboris nejkam da se karam drugite na forumov mozat da ti kazat,pa nie so moze da napraime so rabopicki vie so koj ke go napraite be toa???
 
V

Viktoranius

Гостин
Samo protiv rabotnicki...Ti se slusas li so zboris nejkam da se karam drugite na forumov mozat da ti kazat,pa nie so moze da napraime so rabopicki vie so koj ke go napraite be toa???

Абе се убаво за навивањето ама ти реков една работа не ми е јасна.

Кога завршила 3 четвртина сте губиле 11 поени разлика и не сте направиле прекин, а при крајот сте биле само на минус 3 и сте направиле инцидент, извини ама стварно не ве разбирам што постигнавте со тоа освен што му направивте голема услуга на Работнички.
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
drugar toa bese poedinec so go frli mobilniot nekoj budala so i nie neznaeme koj e znaeme deka so toj prekin go izgubivme mecot bevme vo dobra serija rabotnicki bea izgubeni na teren vo toj moment ali dobro im dojde pauzata i im trgna i ne napunija posle...
 
V

Viktoranius

Гостин
Епа јбг, другпат памет во глава, и да пратите какви луѓе влегуваат со вас на трибина.
 

Fcu

Член од
10 август 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
MZT do koga ke gubite poseben pozdrav do dime od biser.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom