Фан клуб: МЗТ Скопје

V

Viktoranius

Гостин
ceki so mislas oti AJDUCI I LOZARI NE GO SAKAT KLUBOT I OTI NAVIVAT KOGA IMAT PARI gresis da znaas oti od lubov navivat od srce i da znaas oti samo pato im se plake na ajducite koga gostuvat a za lozarite ne znam
skopski pedere
Вчерашното гостување на Ајдуци не беше од управата.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.985
ceki so mislas oti AJDUCI I LOZARI NE GO SAKAT KLUBOT I OTI NAVIVAT KOGA IMAT PARI gresis da znaas oti od lubov navivat od srce i da znaas oti samo pato im se plake na ajducite koga gostuvat a za lozarite ne znam
skopski pedere
како тогаш Ајдуци сакаа дури 2 клуба пред овој ако е така??нели Македонија и Поло трјд а навиваа за Поло Трејд против Струмица па одеднаш снема пари па ги снема и нив сега пак има пари и еве ги пак..тоа не малце сумњиво опинок еден..
 
Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
na lozari patot mu go placa upravata, i via naduenite skopski pederi od aerodrom mozat da vikat so sakat na krajot ke igraat pley-off.
i bravo za ajducite i navivanjeto do kraj iako morate da priznaete deka ve nadvikaa lozarite
 
V

Viktoranius

Гостин
na lozari patot mu go placa upravata, i via naduenite skopski pederi od aerodrom mozat da vikat so sakat na krajot ke igraat pley-off.
i bravo za ajducite i navivanjeto do kraj iako morate da priznaete deka ve nadvikaa lozarite

Лозари не не надвикаа, не надвикуваа само на моменти кога ќе ви грмнеше цела сала.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
uste eden dokaz za nepismenost............

"sfakjam" e pravilno

treba eden test za pismenost pred da se vleze da forumov pa da vidime kolku kje ve ima............
Гледам многу паметен се правеш па ај да ти га затнам таа големата муцка , прво на форумо се пише со кириличен фонт , така да ако некој греше тука , тава си ти .

второ : не е правилно сфакјам , некој паметен измислил за к+ј = ќ , ама не си крив ти крив е градоначалникот во аеродром што не им плаке патот на наставниците , тие па за возврат не ве учат .

Мислам дека отидов многу оффтопик ама гледам на многу мислења се се фаќа кога некој греше во букви.
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
како тогаш Ајдуци сакаа дури 2 клуба пред овој ако е така??нели Македонија и Поло трјд а навиваа за Поло Трејд против Струмица па одеднаш снема пари па ги снема и нив сега пак има пари и еве ги пак..тоа не малце сумњиво опинок еден..
Pejoooo toa ti e eden klub be covece sega i ti taka zboruvas kolku da kazes nesto. Makedonija 91, posle se vikase Polo Trejd po diskontite na sponzorot Pero Hristov pa od pred okolu 3 god se vika Strumica. toa ti e eden klub samo imase poveke iminja sponzorite koj dojdese go prekrstuvaaa.no sega e Strumica i nema veke prekrstuvanje.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.985
Ти некого сакаш да направиш будала и да убедиш во нешто ама се ми изгледа дека само се праиш луд и се лажеш...
Утакмицата ја памтам Струмица-Поло Трејд Ајдуци навиваа за Поло Трјед не ме прави улав податоков кажува каква творба сте вие и крај лажи ги Козари или некој друг
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ти некого сакаш да направиш будала и да убедиш во нешто ама се ми изгледа дека само се праиш луд и се лажеш...
Утакмицата ја памтам Струмица-Поло Трејд Ајдуци навиваа за Поло Трјед не ме прави улав податоков кажува каква творба сте вие и крај лажи ги Козари или некој друг
Си се помешал Пејо нешто, мада поентата е таа. Ајдуци навиваа за Неметали, па кога Неметали испадна, навиваа за Поло Трејд, Македонија...... Неметали беше едниот тим од Струмица, а другиот беше Струмица, Поло Трејд, Македонија 91...
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Ти некого сакаш да направиш будала и да убедиш во нешто ама се ми изгледа дека само се праиш луд и се лажеш...
Утакмицата ја памтам Струмица-Поло Трејд Ајдуци навиваа за Поло Трјед не ме прави улав податоков кажува каква творба сте вие и крај лажи ги Козари или некој друг
Pejo pejo jas nikogo ne lazam i nikogo ne pravam budala tuku ti sam pravis budala od samiot sebe .Ti velam deka si greska no neli vie sekogas ste vo pravo a nie sekogas lazeme i sekogas nie sme budali.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.985
Си се помешал Пејо нешто, мада поентата е таа. Ајдуци навиваа за Неметали, па кога Неметали испадна, навиваа за Поло Трејд, Македонија...... Неметали беше едниот тим од Струмица, а другиот беше Струмица, Поло Трејд, Македонија 91...

ее да де да ,памтам утакмица Ајдуци со превртени фаерки на Струмичко дерби вака или онака јасно е дека се само профитери и тестостеронци
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Гледам многу паметен се правеш па ај да ти га затнам таа големата муцка , прво на форумо се пише со кириличен фонт , така да ако некој греше тука , тава си ти .

второ : не е правилно сфакјам , некој паметен измислил за к+ј = ќ , ама не си крив ти крив е градоначалникот во аеродром што не им плаке патот на наставниците , тие па за возврат не ве учат .

Мислам дека отидов многу оффтопик ама гледам на многу мислења се се фаќа кога некој греше во букви.

napravi razlika pomegju stil na pisuvanje i nepismenost.
ako mozes da zabelezis vo site moi postovi ja ne koristam golema bukva .
a za toa deka se pisuva so kirilicen font zimi dolniov,pola pisuvaat kirilica ,pola pisuvaat latinica ,taka da ni tuka ne si vo pravo.
ja nemam nikakva vrska so gradonacalnikot na aerodrom posto ja sum opismenet odamna i mozam slobodno da bidam lektor na forumov.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
napravi razlika pomegju stil na pisuvanje i nepismenost.
ako mozes da zabelezis vo site moi postovi ja ne koristam golema bukva .
a za toa deka se pisuva so kirilicen font zimi dolniov,pola pisuvaat kirilica ,pola pisuvaat latinica ,taka da ni tuka ne si vo pravo.
ja nemam nikakva vrska so gradonacalnikot na aerodrom posto ja sum opismenet odamna i mozam slobodno da bidam lektor na forumov.
Овој форум има правила па обиди се да ги прочиташ ке видаш дека на форумот се пишува со кириличен фонт , а тоа дека ти ке бидеш лектор на форумов што пишуваш оште к+ј и на децата им викаш оти се грешка , жими таквото .
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
eeee family aj so sreka u sabota i da gi poserete na lozari (vo navivanje) a i vasite na terenot da gi poserat poz..
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
eeee family aj so sreka u sabota i da gi poserete na lozari (vo navivanje) a i vasite na terenot da gi poserat poz..
:duel::duel::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop: хихихихих немај мака Фемили ги исполнуваат сите ваши желби они се како Дедо Мраз немај мака твојата желба е исполнета чедо мое:pop::pop::pop::pop:..:pos::pos::pos:..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom