Фан клуб: МЗТ Скопје

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Радикалче-Парталче секако дека постот ке му е на наше ниво....ВИСОКО НИВО, сигурно нема да му е како тебе и твојот ограничен УМ.....упс се извинавам знам дека не може да се нарече ум таа затка од мозок што ја носиш во аеродромската лејка.
И ај молам те не ме ставај веќе во уста, кажи ако имаш нешто паметно за кажување, ако не АУТ !

П.С Имаш поздрав од Христов, рече да одаш да бараш жена.
Два дена бан.

Ќе следат и за другите.

Abe selanec za tebe aerodrom e PARIZ!seljacino edna
Два дена и за тебе.

Ако сум јас ископлексираниот, што на мајка ти пи*ката ме колнеш? Пошто си малоумен, незнаеш да дадеш одговор како што треба па почна да ми праќаш пораки од типот УМРИ. Колку ги сакам ваквите како тебе, бедни сељачишта, со прочитано само Зоки Поки и до пола Пајажината на Клементина. Да не си толку трагичен, би бил многу комичен (за Викторнакуроваинус)
Два дена.

a da mu se iznaebam jas na zenskiot del od familijata na viktoranius moze li?ne mnogu be,sve sto ima do treto koleno
Два дена и за тебе.

e radical aerodromka i site sto ste od family aj gledi si ja rabota saa da vi ja opnam taa familija ostavejte go victoranius da ne vi ja skapam na site glavata u sr da ne vi doom u vasto selo ostavejte mi drugaro oti ke ve izbisam od mappata na sveto ne od mak glupaci
Два дена и за тебе.

Ти синко едино што си можел можеш и ке ке можеш до крајот на твојот живот во одност на нас/мене е да му се изнапушиш на куров поканава важи и за другар ти и сите заинтересирани за дружба и интимни кнтакти
Два дена.

Чисто колку да се потсетите на правилата.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
AJ POSO SITE GI BANIRAVTE NEMA SMISLA DA OSTANAM POKUS.BANIRAJ ME AKO SAKAS ALI KE JA BRANAM CESTA NA AERODROM.CEKOR4CETO E EDEN PROST ISKOMPLEKSIRAN SELJAK KOJ KE DOJDE U SKOPJE EDNAS U 10 GODINI I KOGA KE JA VIDI ELKATA NA PLOSTAD KE PADNE U NESVEST.A VIKTORIANUS E TIPICEN ZEMJODELEC.JA SAMO BI GO TRGNAL ONA VIKTORI,A BI OSTANALO ANUS.E OD TAMU SI IZLEZEN TI STRUMICANEC BEDEN.AKO NE ZNAES SO E TOA KE TE PROSVETLAM I KE TI KAZAM DEKA E GZ.I TEMAVA OVDE E ZA MZT SKOPJE I TREBA DA SE BANIRA SAMO PRVIOT STO KE KAZE NESTO NADVOR OD TEMATA.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Misticen , da bideme realni takvi luge kako cakorceto ne treba dva dena , treba dozivoten ban :) , i daj veke vovedete test za IQ pri registracijata na forum. Sve ke bide podobro :smir:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Хаха, не бев 2-3 дена на форумов сега се изначитав и се изнасмеав...
"Дечко да не имаш проблем са собом? И са дневном" хаха, не сте нормални. Како што гледам Виктораниус или како и да се вика многу шетан човек бил браво браво. А овој дечково Чакорчето, жити се дојди во Аеродром и запали не сите тука, ок? Убаво рече Центарец треба еден IQ тест за вакви луѓе. Он нашол да збори за речникот, ќе удрел земјотрес убаво ти кажаа кај ќе шиткаш зеленчук тогаш? Пак ќе кажам у курац со проектов на владава за без пари интернет.
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Еј не ми се верува уште црвенко ми дале на репутација жити се. Маркус да кочам со што? Што е проблемот?
Лазаров изгледа Виктораниус или како и да се вика многу шетан човек е со фудбалот у пичку матер штом бил на места каде што Париз изгледа село за нив. Немај ти гајле имам јас прошетано многу повеќе и од форумов и од Скопје и Македонија и Балкан.
Ајде сеа да видам уште по некое црвенко здружете се заедно Лозари и Ајдуци, ок? Go go go !
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Еј не ми се верува уште црвенко ми дале на репутација жити се. Маркус да кочам со што? Што е проблемот?
Лазаров изгледа Виктораниус или како и да се вика многу шетан човек е со фудбалот у пичку матер штом бил на места каде што Париз изгледа село за нив. Немај ти гајле имам јас прошетано многу повеќе и од форумов и од Скопје и Македонија и Балкан.
Ајде сеа да видам уште по некое црвенко здружете се заедно Лозари и Ајдуци, ок? Go go go !
Како Викторианус и оној Ќибритниот се претставуваат себе си на форумот..многу не ме засега лично...тоа е нивни избор...ама кога ќе видам во нечиј пост потсмев и вреѓање на нешто повеќе...кое се однесува на пример на цела Струмица тогаш го разбирам како навреда не само за мене туку и сите на овој форум кои ги засега тоа....зато ти беше потенцирана ручна...постоветување на струмичани со зеленчук, бугари,некои кои невиделе интернет(кога го спомна проектот на владата),провинцијалци..и слично..сите тие добија бан за нивното однесување а ти продолжуваш во иста мера...
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Значи кога зборуваа и мене на навредија, Скопје да го удрело земјотрес? Па ни душман неможе тоа да ти посака. А тоа што зборев се однесува на нив и само на нив, не викам дека сите се такви.
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Ако ако, ќе биде интересно на 2 февруари.
 

Jovo Sk-Mk

Е брзо е,брзо е
Член од
16 јануари 2008
Мислења
310
Поени од реакции
40
Провинцијалци без многу земјотреси ќе ви се молам,да не ве стресе вас едно Комитско цунами.Подршка за Марко МЗТ,што е ова 14 дена сте го банирале,ај ако не пратете го у Хаг!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Него на 14, тебе на 21 ден те пративме.

Нареден пат ќе подразмислиш за однесувањето.
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Иначе има у во темата за Фени цитат како Аеродром е наречен село Аеродром.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Не не интересира како е наречена некоја населба, град, село или клуб. Не не интересира ниту како се нарекуваат играчите (исто као што во подфорумот за политика не не интересира како се нарекуваат политичарите). Правилата важат за членовите. Се санкционираат директни навреди кон член.
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Не не интересира како е наречена некоја населба, град, село или клуб. Не не интересира ниту како се нарекуваат играчите (исто као што во подфорумот за политика не не интересира како се нарекуваат политичарите). Правилата важат за членовите. Се санкционираат директни навреди кон член.
Аха ок, не сум знаел, значи ако ја навредувам на пример Струмица не се смета како навреда, така?
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Ако некогаш мангупски во пост ради финта - се толерира. Ама ако отекуваш во секој пост, ќе бидеш оф топик : ))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom