Фан клуб: МЗТ Скопје

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Била брат не провоцирам јас тука, само радикалчето има некој комплекс и ме става во уста на секој пост.
А плус тоа не си веќе модератор да кажеш каде да одам да си гледам работа.:smir:
Да?сто посто си сигурен?...само да трепнам и ќе те нема..:helou:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Париз ? Кој е па Париз ?

Јас сум бил на места, каде што Париз изгледа село за нив, а не па едно Аеродром што не вреди да се плукне во него, а не па да оди да се гледа.
Си бил во Мирковци, Зашле и Свирипичино.

Иначе точно е тоа, опседнат сум со тебе и затоа те ставам во секој пост, те сонувам секоја вечер, имам постери од тебе дома и те следам секаде каде што одиш. Дури и после голема нужда мирисот што го испуштаат твоите проектили мене ми мириса на пролече...

Штета што ти е Христов тука, иначе ќе беше апсолутен првак за најмалоумни постови. Навистина ми е криво за момчиња како тебе. Ти си како Надал, дечкото е ѕвер, ама немал среќа што се погодил во на Федерер времето. Е исто сте ти и Христов, у п.м. каков баксуз те спотерал, па биваше ли да се погодиш во исто време да живееш и твориш со Христов....Прими го моето сочуство
 
V

Viktoranius

Гостин
Да?сто посто си сигурен?...само да трепнам и ќе те нема..:helou:
ЉОЉ, што е работата сега, ти ја одзедоа функцијата и право нервоза искажуваш, па се силиш со другарчињата што останаа на функција а ?
Знаеш што ич не ме боли тоа долу што ке кажеш, ама види кој е прав, а кој крив.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Радикалче-Парталче секако дека постот ке му е на наше ниво....ВИСОКО НИВО, сигурно нема да му е како тебе и твојот ограничен УМ.....упс се извинавам знам дека не може да се нарече ум таа затка од мозок што ја носиш во аеродромската лејка.
И ај молам те не ме ставај веќе во уста, кажи ако имаш нешто паметно за кажување, ако не АУТ !

П.С Имаш поздрав од Христов, рече да одаш да бараш жена.
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 
V

Viktoranius

Гостин
Си бил во Мирковци, Зашле и Свирипичино.

Иначе точно е тоа, опседнат сум со тебе и затоа те ставам во секој пост, те сонувам секоја вечер, имам постери од тебе дома и те следам секаде каде што одиш. Дури и после голема нужда мирисот што го испуштаат твоите проектили мене ми мириса на пролече...

Штета што ти е Христов тука, иначе ќе беше апсолутен првак за најмалоумни постови. Навистина ми е криво за момчиња како тебе. Ти си како Надал, дечкото е ѕвер, ама немал среќа што се погодил во на Федерер времето. Е исто сте ти и Христов, у п.м. каков баксуз те спотерал, па биваше ли да се погодиш во исто време да живееш и твориш со Христов....Прими го моето сочуство
Како прво, Христов со неговите 13 години е врвен мајстор за тебе во кошарка. Запознаен е со се што се случува во македонската кошарка, а не како тебе да зборува од прва рака.

Многу си искомплексиран, и не си гледаш подалеку од носот и неможеш да прифаташ дека времињата се менуват, и не останува ништо исто.

Прими го и ти моето сочуство за твојот ограничен ум набиен со комплекси, и веќе не се замарам ни со тебе, ни со аеродромка, ни со сите сојузници што ги имате таму.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Како прво, Христов со неговите 13 години е врвен мајстор за тебе во кошарка. Запознаен е со се што се случува во македонската кошарка, а не како тебе да зборува од прва рака.

Многу си искомплексиран, и не си гледаш подалеку од носот и неможеш да прифаташ дека времињата се менуват, и не останува ништо исто.

Прими го и ти моето сочуство за твојот ограничен ум набиен со комплекси, и веќе не се замарам ни со тебе, ни со аеродромка, ни со сите сојузници што ги имате таму.
оу мај гад
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
Како прво, Христов со неговите 13 години е врвен мајстор за тебе во кошарка. Запознаен е со се што се случува во македонската кошарка, а не како тебе да зборува од прва рака.

Многу си искомплексиран, и не си гледаш подалеку од носот и неможеш да прифаташ дека времињата се менуват, и не останува ништо исто.

Прими го и ти моето сочуство за твојот ограничен ум набиен со комплекси, и веќе не се замарам ни со тебе, ни со аеродромка, ни со сите сојузници што ги имате таму.

Ти си говно од човек!:pos2: :pos2: :pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ако сум јас ископлексираниот, што на мајка ти пи*ката ме колнеш? Пошто си малоумен, незнаеш да дадеш одговор како што треба па почна да ми праќаш пораки од типот УМРИ. Колку ги сакам ваквите како тебе, бедни сељачишта, со прочитано само Зоки Поки и до пола Пајажината на Клементина. Да не си толку трагичен, би бил многу комичен (за Викторнакуроваинус)
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.027
Поени од реакции
622
:pos2::pos2:..........бооооо.........и пак :pos2::pos2:
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
Париз ? Кој е па Париз ?

Јас сум бил на места, каде што Париз изгледа село за нив, а не па едно Аеродром што не вреди да се плукне во него, а не па да оди да се гледа.
strumica vredi a piperkar eden!!! od grad go napravivte selo bugarsko
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
Како прво, Христов со неговите 13 години е врвен мајстор за тебе во кошарка. Запознаен е со се што се случува во македонската кошарка, а не како тебе да зборува од прва рака.

Многу си искомплексиран, и не си гледаш подалеку од носот и неможеш да прифаташ дека времињата се менуват, и не останува ништо исто.

Прими го и ти моето сочуство за твојот ограничен ум набиен со комплекси, и веќе не се замарам ни со тебе, ни со аеродромка, ни со сите сојузници што ги имате таму.
da i drugarti hristov go prati sokolov vo rabotnicki, pa eve sea gledam uste e vo strumica. sto se sluci??? a so negovite 13 godini moze samo da si sedi domce i da si gleda basket na tv
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Radical brat, zgolemi ja dozata na tabli za smiruvanje osekam ke izgubis zivci kaj i da e:vozbud:(ne go svakaj ova ko navreda)
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
a da mu se iznaebam jas na zenskiot del od familijata na viktoranius moze li?ne mnogu be,sve sto ima do treto koleno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom