Новогодишна собиранка! [26.12.2015 - сабота, БАР ОН 21:00 ч.]

Новогодишна собиранка?


  • Вкупно гласачи
    177

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Јас сум заинтересиран да идам, само имам мал проблем со превозот за до таму и за назад. @Донев се нафати за назад да ме носи дома ако нема некој друг кој го носи патот за центар. Така да, има некој кој живее во близина на центар а ќе оди на собиранка? :)
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Триумфална и Ајриш, тоа знае, тоа цел живот ќе го знае, џабе ти се сите мапи, на крај пак ќе ти каже „ами да те чекам јас тебе пред Триумфална најубо ќе е“.
Доста бе и цела партизанска ја знам. :kuracc:
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.869
Поени од реакции
11.490
Ништо од караокето :(
Стварно бе, никој не сака еј. :D И така ќе се заебаваме, ово оно, не се натпреваруваме кој најбоље ќе испее. :D

Иначе, принтскрин од гугл мапс, стајте у пеинт, со црвено означете витални точки и инструкции на страна. :D
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Стварно бе, никој не сака еј. :D И така ќе се заебаваме, ово оно, не се натпреваруваме кој најбоље ќе испее. :D

Иначе, принтскрин од гугл мапс, стајте у пеинт, со црвено означете витални точки и инструкции на страна. :D
Ја пеам најубаво, да не праите вакви грешки у иднина :icon_mrgr:
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.869
Поени од реакции
11.490
Ја пеам најубаво, да не праите вакви грешки у иднина :icon_mrgr:
Какви грешки? :D Ја одма пишав ако има заинтересирани, да се напраи караоке. :D Ја сум за, не ми е проблем и 2-3 песни (освен мали проблеми со текстови, слабо памтам), али поентата е да се заебаваме. Посебно кога @RickyLFC9 ќе влезе со шабанот. :P
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Какви грешки? :D Ја одма пишав ако има заинтересирани, да се напраи караоке. :D Ја сум за, не ми е проблем и 2-3 песни (освен мали проблеми со текстови, слабо памтам), али поентата е да се заебаваме. Посебно кога @RickyLFC9 ќе влезе со шабанот. :P
Па грешки од типот „не се натпреваруваме кој поубаво ќе пее“ зошто да знаете дека од старт ќе изгубите, коа ќе го пуштам гласот славеј не ми е рамен бе :icon_mrgr:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Ааа не, јас не пеам. Кај се видело диџеј да пее...
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Ја мавнавте првата ПИЈАЧКА, славеници
сега присатни на форум 350 лица, значи на собиранката ги има над 55.000 лица.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: M-1

Kajgana Shop

На врв Bottom