Фан клуб: МЗТ Скопје

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
МТВ кога е најинтересно прекинуваат ќе се уморат ако пренесуват цело време
 
Г

Грејвдигер

Гостин
МТВ кога е најинтересно прекинуваат ќе се уморат ако пренесуват цело време
поглупа телевизија неам видено... наместо да дават што се случува во салата, они тука ми дават таму некој дрвенак... :jaj:
 
П

Паспарту

Гостин
ајде радикал, аеродромке еден поопширен извештај чекам од вас кога ќе се вратите :) btw пропуштивте fight со татарите на градски :duel:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
da im ebam se na site po red jadev kutek od dzandari se po spisok na site i na kfm i na raboticki i na siteeeeeeeeeeee idam da dogledam utakmica ke vi raskazam posle
 
Г

Грејвдигер

Гостин
како завршија бре? сега читам постот на аеродромка и гледам завршена е :9
 
П

Паспарту

Гостин
da im ebam se na site po red jadev kutek od dzandari se po spisok na site i na kfm i na raboticki i na siteeeeeeeeeeee idam da dogledam utakmica ke vi raskazam posle
така е кај нас во скопје, секогаш ние ќе си го јадеме... 90% од тоа џандарите се неписмени Албанци и цигани кои благодарение на тој мочан рамковен договор и со завршено 4 одд успеаа да дојдат до ова работно место
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
471
Поени од реакции
26
овие фершпед ама ги мразам све им еб*м!!! овие свињиве ја испразнија трибината т.е ја расипаа целата утакмицата:buum:!!!аеро дај нешто подетално
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Готово бе заврши изгубивме 30 разлика тоа е тоа.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
neznam sto da vi kazam se desi sto se desi izgleda kako i sto slusnavte na tv nema da igrame vo nasa sala neznam do koga i toa :cry::cry::cry:
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Ми е гајле за резултатот...

Важно се виде кој се оние "појаките"..во создавање атмосфера..

Додека се виде кој се најдобри во п**ка*е

Важно ми се напраи меракот кога го ркнав еден од играчите од Работнички...левакот(незнам кој е тој:))....
а да и кога го мучевме Симич кога мајмунчето се изнервира и почна да траска по записничка....

МЗТ!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom