Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

jackripper

Шовинист
Член од
27 јуни 2015
Мислења
38
Поени од реакции
22
со сите би сакал, ноо највеќе со Лила Стојановска или Филиповска како сакате
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.062
Поени од реакции
36.647
Милена Антовска. Сакам да ја дерам , да ја полнам , да ја лижам цела , да и ги исмукам сите сокови и течности што ќе ги излачи. :vozbud::vozbud::drk::drk::drk::drk: Малиот прст си го сечам да ми даде саат време. Ќе ја излижам како природен беровски мед.

milena.jpg
 
Член од
26 мај 2015
Мислења
458
Поени од реакции
253
Милена Антовска. Сакам да ја дерам , да ја полнам , да ја лижам цела , да и ги исмукам сите сокови и течности што ќе ги излачи. :vozbud::vozbud::drk::drk::drk::drk: Малиот прст си го сечам да ми даде саат време. Ќе ја излижам како природен беровски мед.

Прегледај го приврзокот 128800[/quot
Брат не мора прст да даваш оваа би требало да се клецка и за добра сума а и да си малце среден тип на не си некоја свиња.... Јас би и дал 1000 еура уште одма за пола саат да ја езебам у пичето хехехехех ако читаш милена пиши ми приватна порака ептен ми го дигаш пенисот
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.062
Поени од реакции
36.647
Брат не мора прст да даваш оваа би требало да се клецка и за добра сума а и да си малце среден тип на не си некоја свиња.... Јас би и дал 1000 еура уште одма за пола саат да ја езебам у пичето хехехехех ако читаш милена пиши ми приватна порака ептен ми го дигаш пенисот
Ако некојпат у животецот дојдеш до ваква информација , пиши ми пп , ќе те частам една тура право кога ќе завршам јас. :D
 

madrock

Bogey
Член од
23 април 2014
Мислења
616
Поени од реакции
2.027
Ирена Спировска, ми се чини поискусна ебачица од Милена, редовно го дркам на неа. :D:drk:

 
Член од
15 март 2013
Мислења
955
Поени од реакции
620
дa миленa е стрaшнo дoбрa.Пензиoнериве едвaј јa чекaaт секoе сaбaјле.Oд мaкедoнките oнa и лилa ми се брoј 1,нo неoдaмнa oткaкo прoчитaв декa нaпрaвилљ oперaцијa зa усни или грaди,веќе не ми се дoпaѓa.миленчетo е бaрем прирoднo.кпгa ќе стиснеш мевце си е мевце.лилa е веќе плaстикa.oд нaдвoр би јa прoбaл lucy hale
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Вегетарјанки да се. Дали е позната или не не е битно. Веке подолго време избегавам месождерки, смрде и здиво, не за друго :confused:
Иначе Серена Вилијамс - мојта циганка, вегетарјанка е :drk: Од овие наште македонси незнам дали некоја позната пуфла е вегетарјанка....
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom