Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
3 октомври 2011
Мислења
67
Поени од реакции
11
Ми треба AGP графичка картичка. Доколку некој знае каде може да се најде или можеби има за продавање нека пише тука или по ПП.
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.253
Поени од реакции
2.237
Пробав да најдам соодветна тема во "Архитектура, дизајн и уредување" ама не најдов па еве тука. Реновирам нешто низ дома и треба сега да земам некаква гарнитура за седење. Од разгледување по нет, фрлив мерак на една ептен добра само проблемот е што фирмата што ја произведува има продавници во Русија, Белорусија и Казахстан. Прашањето ми е дали случајно овде некаде имате сретнато нешто слично. Јас барав по интернет ама не најдов на регионот Македонија - Бугарија.

 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
Кај можам да шитнам стари скии? :D

Знам имаше една огромна куќа на влезот на Ченто, кај Агросервис, што продаваа половни скии, ама незнам дали работат уште и дали воопшто откупуваат...
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.266
Поени од реакции
4.665
Кај можам да шитнам стари скии? :D

Знам имаше една огромна куќа на влезот на Ченто, кај Агросервис, што продаваа половни скии, ама незнам дали работат уште и дали воопшто откупуваат...
Не работат сега, пробај утре порано. Иначе незнам дали откупуваат али секогаш можеш да идешми да го прашаш брат му.

Sent from my Nexus 7
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.765
Поени од реакции
29.032
[qune="Rafa XXVI, post: 7042253, member: 68821"]Локација на макробиотска продавница?[/quote]
,,,vo zgradite kaj parkingot pozadi vero taftalidzhe,,,i vo trgovski najgore na treti kat,,,
za
@Rafa XXVI
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
470
Поени од реакции
26
Кај може да најдам асална сигурносна врата?( бев во проспера некако не ми изгледаа нај нај)
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.765
Поени од реакции
29.032
Кај може да најдам асална сигурносна врата?( бев во проспера некако не ми изгледаа нај нај)
,,,birosef strumica,,
075/414-191
kontaktiraj gi tukurechi sekoj den
se vo sk
,,,,inaku poprilichno zadovolen,nekade okolu600-800E,,jbg kolku papari tolku muzika,,,gi ima i za 200do300 am a ko sho velish nekako lefterni,,
i PS na chichi gugle,,,sigurnosni vrati,,, ke ti dade poveke firmi i modeli so ceni,, razgledaj pa preceni,,
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.266
Поени од реакции
4.665
Само по ПП, видиш сериозно тоа е интересно да се направи чат соба за кајганџии :)

Sent from my Nexus 7
 
Член од
24 декември 2013
Мислења
470
Поени од реакции
659
Мислам дека добра е идејата за чет соба на кајгана.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom