Најубава форумџика за 2014 [ГЛАСАЊЕ]

И фрлив мерак на?


  • Вкупно гласачи
    367
  • Гласањето е завршено на .

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.571
Поени од реакции
7.962
Како spokes person на девојката која што на 31ви месецов ќе биде избрана за најубава, имам за задача да пренесам дека после неколку дневно истражување, во штаб се договоривме сите оние кои што ќе гласаат за Олимпија на забавата на 27ми ќе бидат дел од лотарија и ќе имаат можности да освојат многу вредни награди.
Звучи примамливо, да не знаеш случајно дали штабот ќе заседава и на 27?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.137
Поени од реакции
84.827
Наградава е толку небитна што во секој момент се очекува да се појави Платини и да побара темава да се рехостира на Катарски форум во надеж дека со самото тоа и значењето на победата ќе биде поголема.
 

INDIJANEC123

Женкар, Илуватар
Член од
17 март 2014
Мислења
3.815
Поени од реакции
6.373
Ако до крајот е неизвесно или нерешено да се дозволи да има коалиција.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
,,,,@Acid ,,,,menjaj toa mojot glas,,,ne se vazhi,e sega glasam za bebushot,,,:mad::pistoldz::sakasuste:,,:anco:,,,,
eте како си ја отфрли иднината, за некоја година пијан пред бакал ќе им кажуваш на комшиите “Можев бе јас да станам супермодератор и администратор на кајгана... али неќев!.... и ко ме банираа за секогаш... не ми беше ич гајле... хик... шо ќе ми се тие.... хик... синкир не можам јас свој форум да направам .... шое бе ова денес во воздухот хик.. шпо ми ги насолзува очите...“
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.927
Поени од реакции
29.811
eте како си ја отфрли иднината, за некоја година пијан пред бакал ќе им кажуваш на комшиите “Можев бе јас да станам супермодератор и администратор на кајгана... али неќев!.... и ко ме банираа за секогаш... не ми беше ич гајле... хик... шо ќе ми се тие.... хик... синкир не можам јас свој форум да направам .... шое бе ова денес во воздухот хик.. шпо ми ги насолзува очите...“
,,,e ne ,,,ke im kazhuvam kako prijatelotmi po gluposti forumdzhiski Let3 stana moderator glasajki po partiski naredbi a ne po negoviot brilijantno sadomazo um samo za da se dovlechka so shisheto rakija i nekoja gricka niz toa dzhepovite so dupki od gluvci izgrickani,,,hik,,,,aeee,,,e da de hik ,,toa pogore jas li go napishav,,,
 

Kajgana Shop

На врв Bottom