Врска со постара жена/постар маж

Член од
17 јуни 2014
Мислења
6
Поени од реакции
0
videte dobra e temava ali ja nemam nisto protiv toa idenje so postara ja idev pa so ali nemozam samo da ja zaboravam toa a jbg ali zivot ide dalje so top milfa idev ali zaso da ne imav ja podolga vrska bese postara od mene 15 god ja 20 ona 35 idevme 3 god duri zaedno ziveevme i duri segde odefme zaedno na odmro ka ne sme bile jbg prijateli jaki spomeni nemozam da zaboravam ali mojot postar ubavo mi vikase brat deka ona e jukela i red dr raboti ali se kaam so ne go poslusav ali iskreno mene me priflekuvaat i gi odobruvam moe mislinje. ali koa ja vidov se omazila za narkoman dzabe kao mene domaken ne naoga
 
S

sramezliviot blesavko

Гостин
Postara, bas bi sakal nekoja 45 48 godisna kolku da probam ne sum probal a imam nekolku na um na koi bi sakal da im go liznam megunozjeto mhmm
 
Член од
18 јуни 2014
Мислења
60
Поени од реакции
35
Има ли некој плеснато милфица ? И што е потребно да се освои истата ? Начин на пристап ?
Живее кај мене една добра комшивка некаде околу 36 год. ми праќа сигнали цело време со очите, но мажот и се дружи со сомнителни типови се некои набилдани тетовирани ќелави.

Па се мислам дали да и пријдам.
 
Последно уредено:

ivop

Актив
Член од
15 декември 2012
Мислења
74
Поени од реакции
49
Исклучиво помлади дечки... :love: :P
 

Zgembo

Kayser Soze
Член од
29 јули 2014
Мислења
102
Поени од реакции
70
Има ли некој плеснато милфица ? И што е потребно да се освои истата ? Начин на пристап ?
Живее кај мене една добра комшивка некаде околу 36 год. ми праќа сигнали цело време со очите, но мажот и се дружи со сомнителни типови се некои набилдани тетовирани ќелави.

Па се мислам дали да и пријдам.
Prijdi i bratko... ama znaj deka "signal so ocite" za tebe mozda e samo uctivost za nea, ipak komsika ti e. A maz i e druga prikazna, ako se zaebes ... zajebo si se... ja znam ja sto bi ti pravel, ama samo hrabro, kuce sto jade mast jade i stap!
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.243
Поени од реакции
5.484
Prijdi i bratko... ama znaj deka "signal so ocite" za tebe mozda e samo uctivost za nea, ipak komsika ti e. A maz i e druga prikazna, ako se zaebes ... zajebo si se... ja znam ja sto bi ti pravel, ama samo hrabro, kuce sto jade mast jade i stap!
Сакаш да му кажеш дека он ако ја плесне после у случај баткава да не разликува пол него ке го плесне :D
 
Член од
18 јуни 2014
Мислења
60
Поени од реакции
35
@Zgembo: брат, стојам на улица и зборам на телефон, а она излегла на тераса и демек нешто работи и цело време погледнува надолу накај мене скришно.
Што може да биде ?
 

Zgembo

Kayser Soze
Член од
29 јули 2014
Мислења
102
Поени од реакции
70
@Zgembo: брат, стојам на улица и зборам на телефон, а она излегла на тераса и демек нешто работи и цело време погледнува надолу накај мене скришно.
Што може да биде ?
Vidi brat, mozda e stvarno nesto, fati muabet i vidi kaj vodi, startuj bozem slucajno, ako dava znaci produzi, ako ne sibaj dalje, samo nemoj direktno napad, ce se sjebes, mada i da mozes da napravis nesto pa razmisli, delikatna rabota e, plus komsika e, blisko ste a nekogas tesko se krijat nekoi raboti. I stavi se u uloga na maz i, sto bi pravel ti i na negovo mesto, ako e zaeban dodaj i od toa, pozz
 
Член од
31 јули 2014
Мислења
321
Поени од реакции
314
Да зашто да не ,ако е апла постара би била секс врска, а ако е 1 ,2 ,3 год. постара може сериозна врска
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Има ли некој плеснато милфица ? И што е потребно да се освои истата ? Начин на пристап ?
Живее кај мене една добра комшивка некаде околу 36 год. ми праќа сигнали цело време со очите, но мажот и се дружи со сомнителни типови се некои набилдани тетовирани ќелави.

Па се мислам дали да и пријдам.
Абе сејси мадро, да не добиеш модро! Синкир една е постара таква..! Имаш за извоз такви.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom