Дежурна ординација! ( отворена е нова тема, оваа стои само за читање )

Статус
Затворена за нови мислења.

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Да не има некој вирус моментално што ги напаѓа ушите?Затнати ми се ништо не слушам,како глува сум,а лекарот ми е далеку,ајде хелп:smir:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Да не има некој вирус моментално што ги напаѓа ушите?Затнати ми се ништо не слушам,како глува сум,а лекарот ми е далеку,ајде хелп:smir:
Да не си настината или во процес на разболување случајно ?
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Да не си настината или во процес на разболување случајно ?
Цело време сум настината никако да се излечам,ама не ми се случило ова со затнување на уши.Мора да е некој вирус,мене не ме промашуваат,да ги ебам.
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.655
Поени од реакции
8.112
Да не има некој вирус моментално што ги напаѓа ушите?Затнати ми се ништо не слушам,како глува сум,а лекарот ми е далеку,ајде хелп:smir:
Чаеви, витамин Ц и фервекс и си како нова.:smir:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Да не има некој вирус моментално што ги напаѓа ушите?Затнати ми се ништо не слушам,како глува сум,а лекарот ми е далеку,ајде хелп:smir:
Ми се случува и мене! :nesvest: Леле добро е! Мислам не дека сакам тебе нешо лошо да ти е, туку мислев дека ми е нешто озбилно... И тоа ми се случува задњи 5 дена , периодично и ме боцка десното уво и тоа е мн болно... :back:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Што се тоа хемороиди? Како се манифестираат? Како се лечат? Од што се добиваат?
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
A да прашате и ти и Леа шо се заушки?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Ако почувствуваат замор и кренат температура, нека се јават на лекар. Инаку само зуење на ушите може да е и преладеност :)
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Ова па со ушето редовно ми се случува. Во 7 одд го чистев левото и изгледа премногу турнав и ми се затна. Одтогаш ми се затнува на моменти.
Инаку, последниве два дена осеќам некаква омалаксаност...ми се врти почесто, а вчера беше малку појако и испаничив. Можно е да е од пмс или до притисокот е?
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Последнава недела постојано кашлам и имам главоболка.А колку долго и да спиам не се осеќам наспан.И неможат со ништо да ме разбудат.
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Ова па со ушето редовно ми се случува. Во 7 одд го чистев левото и изгледа премногу турнав и ми се затна. Одтогаш ми се затнува на моменти.
Инаку, последниве два дена осеќам некаква омалаксаност...ми се врти почесто, а вчера беше малку појако и испаничив. Можно е да е од пмс или до притисокот е?
Висок притисок....Колку што сум слушала на низок се има вртоглавоци и слично....осеќам како да ќе се разболам. Или па мајка ќе станам :nesvest:
 
Член од
3 ноември 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
ако се занимаваш со спорт да речиме фудбал или ракомет
откажисе!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom