Каков мобилен користите во моментов?

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Од четвртокот ZTE Blade Q, морам да признам дека ме изненади пријатно, иако камерата не е како за 5MP
 
Член од
17 февруари 2011
Мислења
143
Поени од реакции
42
Од четвртокот ZTE Blade Q, морам да признам дека ме изненади пријатно, иако камерата не е како за 5MP
Со здравје да со го користиш,а иначе не значи ако е 5мп дека ќе биде добра камерата..Не е со до мегапикселите :)
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Со здравје да со го користиш,а иначе не значи ако е 5мп дека ќе биде добра камерата..Не е со до мегапикселите :)
знам, а и го очекував тоа, така да не изненади. ме изненади останатото, брзината. не очекував да биде така без(y)
единствена мана, ко на сите 4.2 андроиди е тоа дека нема опција да се ставаат/префрлаат апликациите и сл на сд картицата.
таа сд картица што ја покажува е всушност внатрешната меморија која ја прикажува ко сд:( али пошто не сум некој кој става големи работи, нема ни да имам проблеми понатаму.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Од пред 3 дена ZTE Blade C duos , одличен е за парите што ги платив , единствена мана е рамот 512мб рам има ама само 30-60мб слободна рам меморија има т.е мора нон стоп да ги стопирам апликациите , останатото се си е во ред доволно брз , камера 3.2 има што ми е сосема солидна за мои потреби .
zte-blade-c-phone.jpg
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
HTC Desire X и Samsung galaxy S5570.
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Ascend P6. Одличен е. После 6 месеци никаква замерка немам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom