Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
14 јануари 2014
Мислења
76
Поени од реакции
41
Дали негде има да се најде glow in the dark paint? :)
Имаш fluorescent спреј, светло зелен..



Нешо као ^.. У влае у она шо е за спрејови, ако знаеш.. Саботажи кај шо се продаваат. Језда незнам дали ќе ти одговара спреј.
 
Член од
20 јули 2012
Мислења
5
Поени од реакции
2
Имаш fluorescent спреј, светло зелен..



Нешо као ^.. У влае у она шо е за спрејови, ако знаеш.. Саботажи кај шо се продаваат. Језда незнам дали ќе ти одговара спреј.

Ќе ми заврши работа. Фала. :D А таман и барав некое место кај шо се продаваат спрејови.
 
Член од
14 јануари 2014
Мислења
76
Поени од реакции
41
Ќе ми заврши работа. Фала. :D А таман и барав некое место кај шо се продаваат спрејови.
Нема проблем, иначе као под земја е.. Знаеш оние дуќаните шо се симињаш по скали.. Епа има до продавницата одма ѕид, ишкртан е цел со тагови/срања.. Таму ги испробуваат сите спрејовите. И ако више зимаш спреј, земи саботажа. Или ренко ако не ти се трошат пари и сакаш да испари бојата после еден ден :D.
 
Член од
20 јули 2012
Мислења
5
Поени од реакции
2
Нема проблем, иначе као под земја е.. Знаеш оние дуќаните шо се симињаш по скали.. Епа има до продавницата одма ѕид, ишкртан е цел со тагови/срања.. Таму ги испробуваат сите спрејовите. И ако више зимаш спреј, земи саботажа. Или ренко ако не ти се трошат пари и сакаш да испари бојата после еден ден :D.

Да,да. Ќе го најдам, ич не е проблем. :) Ќе зеам нешо поквалитетно :D
 
Член од
2 јануари 2012
Мислења
603
Поени од реакции
146
Некој да ми испрати линкови од тие на Fb што се, што продаваат патики, оргинали, фејкој, незнам какви ?
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.551
Поени од реакции
2.511
кај се наоѓа Авторска Агенција?
на сите на работа им дојде за данок освен на мене па сеа треба до таму да идам да ми извадат
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Не е за овде, ама ќе прашам. Ако те избришат од завод, после пак кога можеш да се пријавиш по година или шест месеци?
 
Член од
25 ноември 2013
Мислења
1.637
Поени од реакции
1.491
Не е за овде, ама ќе прашам. Ако те избришат од завод, после пак кога можеш да се пријавиш по година или шест месеци?
Пред 3-4 години беше после 1 година,ваљда и сеа е толку.би требало да има некое инфо на сајт кај нив.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom