Обложување на нет

Член од
25 мај 2010
Мислења
3.155
Поени од реакции
6.363
може 10 пати е објаснето...
али да прашам може ли на бет365 да се направи акаунт со оние плавине од комерцијална (маестро). И колку минимум(пари) треба да имам на картичката? И како иде тоа со парите пример: уплаќам за 2 евра и ~120 денари ми се одземени од картичката, после пример фаќам(дај боже) 20 евра и тие (~1200) одма ми се префрлени на картичка, или префрлам 10евра на бет365 па со тие таму си се обложувам и ако стигнам до 100евра(?!) си ги враќам(префрлам) на картичка, има ли некакви лимити/услови?
фала унапред.
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Прво не ти треба никаква картица за да отвореш акаунт.,,
Ако немаш 18 не ни помислувај да играш на Бет365 затоа шо има миљон процедури шо треба да ги поминеш...
Картичка од Тутнска виза електрон или УниБанка....
Мин депозит ти е 5 евра макс колку сакаш...
За исплата си ги повлекуваш парите небитно колку се,ти стигаат на картица за одприлика неколку работни денови си идеш си ги вадеш од банкомат парите и тоа...
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.847
Ај јас дека сум нов, ќе може некој да ми пообјасни по ПП или тука како иде ова? Јас имам интернет картичка. И на кои сајтови се обложувате, како стигаат парите итн...
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.675
Поени од реакции
2.622
Прво не ти треба никаква картица за да отвореш акаунт.,,
Ако немаш 18 не ни помислувај да играш на Бет365 затоа шо има миљон процедури шо треба да ги поминеш...
Картичка од Тутнска виза електрон или УниБанка....
Мин депозит ти е 5 евра макс колку сакаш...
За исплата си ги повлекуваш парите небитно колку се,ти стигаат на картица за одприлика неколку работни денови си идеш си ги вадеш од банкомат парите и тоа...
Не го лажи детето јас од 15 год се кладам онлине, па стварно се ти е објаснето степ бај степ незнам што е комплицирано. Инаку картичка дедо баба мама тато лесно е нема да приметат ако не претеруваш, за подигање многу лесно викаш дедо дај да ти подигнам платата прво ќе си ги подигнеш твоите пари па неговите и толку.
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
96
Поени од реакции
61
ме интересира дали онлине-обложувањето во Македонија е дозволено или не? дали некој до сега имал проблеми со уплата и исплата на пари на бет365?
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Не го лажи детето јас од 15 год се кладам онлине, па стварно се ти е објаснето степ бај степ незнам што е комплицирано. Инаку картичка дедо баба мама тато лесно е нема да приметат ако не претеруваш, за подигање многу лесно викаш дедо дај да ти подигнам платата прво ќе си ги подигнеш твоите пари па неговите и толку.
Симе како тоа јас го лажам членот погоре?!
Ти можеш и од 10год да играш...
На Бет365 кога ке се регистрираш им пракаш фотокопија од лична карта,потоа ти се јавуваат на моб да им ги потврдеш личните податоци и што тука јас го излажав членот погоре..
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.675
Поени од реакции
2.622
Симе како тоа јас го лажам членот погоре?!
Ти можеш и од 10год да играш...
На Бет365 кога ке се регистрираш им пракаш фотокопија од лична карта,потоа ти се јавуваат на моб да им ги потврдеш личните податоци и што тука јас го излажав членот погоре..
Сакав да кажам дека има начин не дека го лажеш, и за тоа другото сликав личната карта им ја пуштив и ми го верифицираа.
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Сакав да кажам дека има начин не дека го лажеш, и за тоа другото сликав личната карта им ја пуштив и ми го верифицираа.
За начини има начин ете му Бетатхоум таму нема такви барања,кој сака ке најде начин за игра онлајн....
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Еве кратко упатство за почетници како да почнат со онлине кладење
1. Прво отворeте акаунт во минимум 2 кладилници - мој предлог
[url=http://www.bet365.com/home/?affiliate=365_017603]BET365[/URL]
WilliamHill
Овие две мора да ги имате
2.Втора работа - тешко дека ке можете директно да подигнете пари на онлине кладилница од картица. Затоа можете да отворите e-wallet каде што парите од картица е ги префрлите на e-wallet а после од таму во онлине кладилница. Исто така после парите можете да ги повлечете од кладилница на e-wallet па после од е-wallet на сметка во банка.
Два предлози за е-wallet
Neteller

Entropay

3.Оние корисници што се на blizoo и имаат проблем да отворат BET365 кладилницата прво треба да го инсталираат овој софтвер со што ке сменат IP адреса и ке одберат друга држава и без проблем ке се конектираат на [url=http://www.bet365.com/home/?affiliate=365_017603]BET365[/URL]
Еве линк од софтверот
http://cyberghostvpn.com/en/product/download.html?piwik_campaign=Download&piwik_kwd=Homepage
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ви објасна пајо , плус стави негови афилате линкови така да навалете и регистрирајте се .
 
Член од
5 август 2013
Мислења
26
Поени од реакции
2
Здраво момци сакам да ве прашам ако некој знае од поупатените да ми помогне како можам на BET365 и дали можам да играм ГГ3+ и како д аставам например 2,3 утакмици заедно на тикет ГГ3+ благодарам однапред.Позз :)
 
Член од
29 септември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
12
имаш опција clean sheet,т.е прима гол
пример сакаш Ман да даде бар 1 гол,клик Сандерленд clean sheet - no
Значи во овој случај Ман дава гол и ја фаќам, или Ман дава гол но Сандерлен нетреба да даде гол до крајот на утакмицата за да ја фатам?
 
Член од
12 март 2013
Мислења
757
Поени од реакции
1.196
Значи во овој случај Ман дава гол и ја фаќам, или Ман дава гол но Сандерлен нетреба да даде гол до крајот на утакмицата за да ја фатам?
да...нема врска Сандерленд колку ќе даде
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.198
Има модератор на темава?

Или модераторите служат да ги банираат членовите ако нивната дискусија не им се допаѓа на пријателчињата на модераторот?

Јас колку што знам на форумот е забрането да се ставаат affiliate линкови.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom