Löwe

Хммм, 1.50 дале на Арсенал за 3+.
Аj баш да се проба на ситно, Арсенал-Тотенхем
0-1, 0-2...
Многу ги преценуваат со головиве. На 1ви со Кардиф кога играја, 1.60 коефициент начекав во Бетсити за 0-3 гола. Како поклон од Дедо Мраз ми дојде.

8 септември 2011
3.668
2.619
ne e mozno da ti ebam se, pagam na dupli sansi so najmalecok koef.

5 октомври 2012
1.952
1.169
numancia odma klanje , od tolkav golem 1 cordoba uste vcera mi bese vo moi utakmici na rezultati pisuvam ja numancia kuropusaci

5 јануари 2012
9.288
4.961
Се мислев што да ја играм Олимпијакос дали 2+I или 4+ и одбрав 2+I ама тие отепаните 1-0 завршија прво полувреме еве ги сега 70 минута 3-0 е .. какво ливче ќе ми споебат само да ги видам другиве како ќе завршат .

1.952
1.169
grcite samo konecen 3+ se igrat zaradi koeficient gi igram jas , a vaka poluvreme tesklo