Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
31 мај 2012
Мислења
116
Поени од реакции
79
Дали може некој да ми помогне ми треба ваков елек хл или некој што се растегнува, може и сличен, за фотошут за еден ден, каде да најдам или да купам секое инфо е добродојдено :)
--- надополнето: 4 ноември 2013 во 18:38 ---
Дали може некој да ми помогне ми треба ваков елек хл или некој што се растегнува, може и сличен, за фотошут за еден ден, каде да најдам или да купам секое инфо е добродојдено :)
 

Attachments

^X^

Член од
22 декември 2007
Мислења
1.457
Поени од реакции
376
Каде може да се најде ова, Denim Balsam. Го снема, а други производи Denim има.
 
Член од
14 април 2011
Мислења
40
Поени од реакции
5
добра, брза и ефтина шивачка?:))
--- надополнето: 5 ноември 2013 во 18:07 ---
добра, брза и ефтина шивачкаа?:)
--- надополнето: 5 ноември 2013 во 18:08 ---
добра, брза и ефтина шивачкаа?:)
 
Член од
21 септември 2012
Мислења
1.308
Поени од реакции
1.443
Абе каде се баждарат апарати за притисок ? Оние докторските ? :D
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Абе каде се баждарат апарати за притисок ? Оние докторските ? :D
малку е збутано местото но ќе пробам да ти објаснам (ако е за во ск)
тргнуваш нагоре по водњанска, од семафорите кај галија. од лево ти е галија, а од десно има нова зграда. после таа зграда вртиш првата уличка десно. ова пешки, пошто е еднонасочна уличката и мислам дека со кола така нема да можеш да влезеш во неа. на средина од уличката од лева страна има бела ограда, вегуваш во дворот и право во едно продавниче, ко подрум.
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206
малку е збутано местото но ќе пробам да ти објаснам (ако е за во ск)
тргнуваш нагоре по водњанска, од семафорите кај галија. од лево ти е галија, а од десно има нова зграда. после таа зграда вртиш првата уличка десно. ова пешки, пошто е еднонасочна уличката и мислам дека со кола така нема да можеш да влезеш во неа. на средина од уличката од лева страна има бела ограда, вегуваш во дворот и право во едно продавниче, ко подрум.

една слика 1000 зборови
lokacija.jpg
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.574
Дали може некој да ми помогне ми треба ваков елек хл или некој што се растегнува, може и сличен, за фотошут за еден ден, каде да најдам или да купам секое инфо е добродојдено :)
Во било која продавница за класична машка облека. Прва што ми паѓа на памет е Мак Примат, прошетај низ ГТЦ сигурно ќе најдеш.


добра, брза и ефтина шивачкаа?:)
Зад Веро Тафталиџе, во втората зграда по ред од левата страна кога одиш од Веро кон Педагошка. На излогот пишува ЛИА, веднаш до првиот влез ѝ е дуќанот.
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
642
Поени од реакции
485
Да не знае некој кај може да се купи УВ пенкало?
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Дечки да не знаете каде се продаваат мали чоканчиња за ракија и која цена?
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Дечки да не знаете каде се продаваат мали чоканчиња за ракија и која цена?
На сточен пазар, внатре скроз на крај на пазарот има магацин и продавница исклучиво за стакло, моеш да најдеш дури и оние буренце чаши од стакло панчево па и стаклени инки, чоканчињата мислам дека беа по 120 ден малите големите сифони за вино 1300 а бокалчињата за ракија околу 500 денари.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom