Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.902
само и резултато да го пишува на сликата и се ке биде ТОП.А иначе нема потреба да се караме признавате дека ке отпаднете од нас нели:baeh:
Ич немај гајле се признаваме само дали ќе се сложат чичко Жозе и рагаците тоа не сме многу сигурни :kez:
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
1.046
Поени од реакции
35
абе ние ќе одиме во 1/4 финале.можеби дома нема да имаме најповолен резултат ама ако треба ке победиме на Олд Трафорд :helou:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Позадинава на Адриано (мислам Никола :)) е Catch me if you caaan :vozbud:

П.С. Пак на гости дошле Манчестеровци, а ? Ги почастивте нешто, колачињата на Маикон, нешто, нешто...?
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.902
Позадинава на Адриано (мислам Никола :)) е Catch me if you caaan :vozbud:

П.С. Пак на гости дошле Манчестеровци, а ? Ги почастивте нешто, колачињата на Маикон, нешто, нешто...?
Бурдисо и Занети ќе им направат скара во вторник. Десетка со кромид :pos2:

burdiso.jpg
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
МОМЦИ ТРЕБА ДА ВЕРУВАМЕ ВО НАШИОТ ИНТЕР,ЈАС ЛИЧНО ВЕРУВАМ ДЕКА КЕ ГИ ПОМИНЕМЕ ТИЕ Ш******Е И КЕ ИДЕМЕ ПОНАТАМУ.НАШИОТ ЖОЗЕ ИМА СМИСЛЕНО СЕ,САМО ПОЛЕКА,КЕ ПАДНЕ МАНЧЕСТЕРКАТА.ПОЗДРАВ ДО СИТЕ ИНТЕРАШИ.:helou::helou::helou:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
:pos2::pos2::pos2:
Нека има и за мене, и пиво на точење ако може:pos2::pos2::pos2:
Хехе, скара и пиво... дали има нешто поубаво ?
Само на вас гостиве ќе ви биде малку мака ради резултатот, ама битно е да се дружиме нели? :) Плус ќе се начукате, се ќе ви биде рамно...
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Хехе, скара и пиво... дали има нешто поубаво ?
Само на вас гостиве ќе ви биде малку мака ради резултатот, ама битно е да се дружиме нели? :)
Така е, нас првата, вас повеќе ќе ви биде мака во втората ама ќе има и за вас мало изненадување, нешто како бивтек ќе ви спремиме:smir:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.902
Пивце за живце само :cug: :pijan:
P.S. ко ќе ја види Syn темава лексилиуми ќе зема за смирување. Расположење на нивоу... :pos:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Така е, нас првата, вас повеќе ќе ви биде мака во втората ама ќе има и за вас мало изненадување, нешто како бивтек ќе ви спремиме:smir:
Ај да остајме Видиќ и Станковиќ да средат, најубо :)

Пивце за живце само :cug: :pijan:
P.S. ко ќе ја види Syn темава лексилиуми ќе зема за смирување. Расположење на нивоу... :pos:
Абе остај го Син, ваљда ќе му се допадне идејата, ќе дојде и тој заедно со Ками :pos:
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
2.589
Ајмо Дабче бесплатно изволтеееее.за тие од сранство 5 фунти изволтееее......денес има утре нема изволтееееее

 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
Така е, нас првата, вас повеќе ќе ви биде мака во втората ама ќе има и за вас мало изненадување, нешто како бивтек ќе ви спремиме:smir:
ќе не носите во некој паб ?
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Полека со скарата Бурдисо може да ти се прикења на сред утакмица! ако воопшто играш :smir:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.719
Поени од реакции
43.874
Одлично за десктоп. А има ли некоја позадина за мечот со Манчестер, додека сме во исчекување да ставиме на десктоп? Нешто слично на ова:

Прегледај го приврзокот 10047

Само да е подобро, некако не ме бендиса оваа слика...
Да ни мене не ми се свиѓа сликата, 2 пати има УЕФА на истата . . . . на Милан ме потсеќа . :(
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Гледам нешто со позадини се занимавате нешто, еве една од мене, случајно налетав на оваа позадина. Претпоставувам ќе ви се допадне... :)
П.С. Некако е бледа, ваљда знаете како да ја затемните :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom