Game of Thrones

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
коментар под видео на кое зборува Џорџ: It's like the God telling us how the world works. :pos:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.380
Поени од реакции
79.250
Ја ги имам ЧЕТИРИ пати прочитано сите книги. Имам скоро све што е издадено за Гејм Оф Троунс. Ги знам неколокуте нови поглавја од неиздадената следна книга. Го пратам секое интеврју на Џорџ. Неодамна ми стигнаа од Австралија мапи на светот, во кои има оригинални информации за светот кои ги нема нигде другде.....
Важно Си се испофали, а?
Его трипови у Гејмоф Троунс?
 
P

PewDiePie

Гостин
Вака е подобро


Одвратен лик ми е ова копилето на Болтон, се надевам ќе го убие некој во 4та сезона
Да да,најјак гиф. Страшно ја одглуми сценава ликов,од ждерење на колбасот па се до крај. :icon_mrgr:
А тоа дека некој ќе го убие,не ми се верува,не умираат лошите во ГОТ туку така. :icon_lol:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Чек, ако Арја иде кај овие фејслес асасин, и ги научи вештините и се врати назад во Вестерос за да ги убива сите, тоа значи дека за некоја сезона ќе има нова актерка? Damn...
 

Marchelo93

Дипломиран Џаболебар
Член од
10 јули 2011
Мислења
1.931
Поени од реакции
1.997
Чек, ако Арја иде кај овие фејслес асасин, и ги научи вештините и се врати назад во Вестерос за да ги убива сите, тоа значи дека за некоја сезона ќе има нова актерка? Damn...
Ако излезе нешто вакво не би имал против..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom