Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
C

Castiel

Гостин
Не постои човек во светот што можи да ме убеди дека Анџелоти е добар тренер или пак е тактички флексибилен или уште помалку знае да распознае талентиран играч..па не дај боже да му ја погоди позицијата на некој...за мене искрено е лош тренер и досега во илјада пати има докажано дека е тактички неук и ништо посебно што се однесува до хемијата во тимот и единство помеѓу играчите...

Страшно ќе си го напикаат Реал од моја гледна точка..но ќе покажи времето
Едно име... Пирло... :)
 
Член од
13 јануари 2012
Мислења
1.800
Поени од реакции
1.665
ne me jasno zosto stario ne go prodade inter odnosno 51 % od akciite koi mu gi bara ovoj od kade i da bese. sto se maci koga veke nema pari
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2.706
Поени од реакции
2.181
Која е гаранцијата дека тој што ќе дојде ќе биде поарен ?
Има гаранција само дека ќе инвестира првите 2 - 3 години додека не му помине меракот, после тоа ене каде е Сериа Б.:)
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.693
Поени од реакции
110.681
И официјално џигерицава е нов тренер на Интер. Ептен го мрзам али не ми останува ништо друго освен да му посакам многу успех со Интер...
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.495
Поени од реакции
58.829
Стариот уште живее со паролата: „Интер не научи да страдаме“. Бидејќи има нови генерации кои не знаат што значи тоа, решил убаво да ги извежба. Да бидат прави Интеристи кога ќе пораснат.
 
Член од
13 јануари 2012
Мислења
1.800
Поени од реакции
1.665
Има гаранција само дека ќе инвестира првите 2 - 3 години додека не му помине меракот, после тоа ене каде е Сериа Б.:)
gledam na ovie seicive od siti po 4 god im stana dosadno pa zatoa uste investiraat vo ekipa ;)
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
802
Поени од реакции
287
Врати че се ВАЛТЕР јеба че вам матер !!!
Walter-Mazzarri-130512-ThumbsUp-G-300.jpg
Walter, Je tu oko nas, Svi smo mi Walter, Kad kucne cas
Walter, Nema stajanja sad, Walter, Zauzmi klub
Ovaj klub, ovaj tim, Ima zajeban karakter
Najviše kad treba, Vratiće se Walter!!!
 
Член од
13 јануари 2012
Мислења
1.800
Поени од реакции
1.665
Чекај 3-4 година им е, а гледам за тоа време и се утепаа од освојување трофеи. ;)
za 3 sezoni od mizerna ekipa stana elita i osvoi 3 trofei sto e dobro za start.a gledam nie so morati cvetame poslednite 3 god od vrvot stignavme na dnoto. no da napomenam moze i poloso
 
W

Werther

Гостин
Врати че се ВАЛТЕР јеба че вам матер
Да не биде, јеб*че нам матер...
za 3 sezoni od mizerna ekipa stana elita i osvoi 3 trofei sto e dobro za start.a gledam nie so morati cvetame poslednite 3 god od vrvot stignavme na dnoto. no da napomenam moze i poloso
Многу ти е биртиски муабетов. Во Италија слабо се вложува, нема веќе тимови со по три или четири мега-ѕвезди.
Кој и да дојде неверувам дека нешто посебно ќе направи, или ќе почне да вложува како во Сити или ПСЖ.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom