Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.032
Поени од реакции
1.143
Добро бе никој не ја примети и бабата (Божана) дека неси дрес на Интер? ц ц ц жената специјално се облече за сликава а вие не ја ни спомнавте :pos2:
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
Добро бе никој не ја примети и бабата (Божана) дека неси дрес на Интер? ц ц ц жената специјално се облече за сликава а вие не ја ни спомнавте :pos2:
црно сина доминација во светот:pos::pos::pos::pos:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.724
Поени од реакции
43.907
Moмци , ја тргам на апсолвентска ке ме нема едно 17 дена и за жал ке ги пропуштам дуелите со Каљари и Милан и со Лацио во Купот . Во сабота или во недела ке се иде во Милано али на ден , ако е Недела и се стигне пред 15.00 ке им идам на мечот со Каљари така да ако видите метро со метар ипол македонско знаме позади Цезар :D знаете кој ве поздравува у тие моменти иако со мојава интерашка среќа чисто сумјам .
Kако и да е времето поминато таму ке го искористам во потрага за Манчини , нормално придружен со средтство кое нанесува тешки болки и скршеници по човековото тело . Мечот со Милан можно е и да не го гледам а е меч на годината така да се надевам дека тогаш фино лепо ке ја прославите Титулата а Меаца ке си ја обои куќата во плаво црна комбинација , нормално со помош на Кико :D .


C'e solo l'Inter per Me !!! Pozz и се глеаме за 18 дена , се надевам во славеничка атмосвера .
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Moмци , ја тргам на апсолвентска ке ме нема едно 17 дена и за жал ке ги пропуштам дуелите со Каљари и Милан и со Лацио во Купот . Во сабота или во недела ке се иде во Милано али на ден , ако е Недела и се стигне пред 15.00 ке им идам на мечот со Каљари така да ако видите метро со метар ипол македонско знаме позади Цезар :D знаете кој ве поздравува у тие моменти иако со мојава интерашка среќа чисто сумјам .
Kако и да е времето поминато таму ке го искористам во потрага за Манчини , нормално придружен со средтство кое нанесува тешки болки и скршеници по човековото тело . Мечот со Милан можно е и да не го гледам а е меч на годината така да се надевам дека тогаш фино лепо ке ја прославите Титулата а Меаца ке си ја обои куќата во плаво црна комбинација , нормално со помош на Кико :D .


C'e solo l'Inter per Me !!! Pozz и се глеаме за 18 дена , се надевам во славеничка атмосвера .
Се читаме братко....

Со среќа на ескурзијата, многу жени за по пат, и во хотелите :) и, секако, фотки од Милано.

C'e solo l'Inter
 

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
mecot na godinata go izgubivte od camoranesi i trezeguet,taka da ......a koa ke osvoite titula bez davanje baksis i bez sudii,moze ke vi pruzam raka.:helou:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Најде да каже фан на тимот кој го делегираа во втора лига за потплаќање судии.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.636
Поени од реакции
11.263
Секаков свет има..
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
mecot na godinata go izgubivte od camoranesi i trezeguet,taka da ......a koa ke osvoite titula bez davanje baksis i bez sudii,moze ke vi pruzam raka.:helou:
I can feel juBentus in the air...

  • Mечот на годината... за ЈуБентус. Играше со шампионот.
  • Обичен меч за Интер. Играше со нововлезениот Сериа Б тим, кој беше изненадување на сезоната. Исто како Киево пред 2-3 години
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.032
Поени од реакции
1.143
Пи изјавата на Ибра дека во иднина би сакал да игра во Шпанија или Англија повторно се зачестија шпекулациите дека Ибра можеби ќе го напушти Интер уште летово.
Реал Мадрид и Челсзи се најзаинтересирани за Ибракадабра, но не верувам дека Интер така лесно ќе се откажи од швеѓанецот.
Интер има доволно напаѓачи во тимот, па не би било трагедија ако Ибрахимович замини, но тоа да биди за огромна сума.
Се враќа Адриано, тука се Креспо, Круз, Балотели, Суазо.
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
2.589
jas sum za da si odi Ibra!!!Da mu zemime 70+ milioncina,i so tie parina Diego i Quaresma,i taka 100 pati ce bidi pojak timot,bez dopolnitelni trosoci.
Mnogu me nervira toj majmuno Ibra,se misli deka e nad site vo Inter!
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
jas sum za da si odi Ibra!!!Da mu zemime 70+ milioncina,i so tie parina Diego i Quaresma,i taka 100 pati ce bidi pojak timot,bez dopolnitelni trosoci.
Mnogu me nervira toj majmuno Ibra,se misli deka e nad site vo Inter!
Напраи quit game на менаџерот. 70 милиони за некој што не дал гол 3 месеци. Малку нереално е нели?
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
2.589
Spekulaciite se deka tolku se spremni da platat real za uslugite na Ibrahimovic,a ne dal gol oti imal hronicna povreda na kolenoto.
 

bojann1

desmosedici rr
Член од
7 ноември 2007
Мислења
1.234
Поени од реакции
41
Moмци , ја тргам на апсолвентска ке ме нема едно 17 дена и за жал ке ги пропуштам дуелите со Каљари и Милан и со Лацио во Купот . Во сабота или во недела ке се иде во Милано али на ден , ако е Недела и се стигне пред 15.00 ке им идам на мечот со Каљари така да ако видите метро со метар ипол македонско знаме позади Цезар :D знаете кој ве поздравува у тие моменти иако со мојава интерашка среќа чисто сумјам .
Kако и да е времето поминато таму ке го искористам во потрага за Манчини , нормално придружен со средтство кое нанесува тешки болки и скршеници по човековото тело . Мечот со Милан можно е и да не го гледам а е меч на годината така да се надевам дека тогаш фино лепо ке ја прославите Титулата а Меаца ке си ја обои куќата во плаво црна комбинација , нормално со помош на Кико :D .


C'e solo l'Inter per Me !!! Pozz и се глеаме за 18 дена , се надевам во славеничка атмосвера .
druze i jas odam utre ako mozes da kazes sto kako ti e turata i kako ti se planovite za da odis na Inter poso i jas sakam ama turata ne pominuva niz milano
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.032
Поени од реакции
1.143
Напраи quit game на менаџерот. 70 милиони за некој што не дал гол 3 месеци. Малку нереално е нели?
Ибра имаше повреда на коленото, веќе не игра неколку натпревари а за помалку пари не верувам да го пушти Морати. Како што знаеме сите парите за Морати или Калдерон не се проблем. Па ако се работи за поголема сума можи да се постигни договор. Реал ќе го купи еден од најдобрите напаѓачи во светот а Интер ќе земи многу пари ѓо ќе ги инвестира во нови играчи.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Јас сепак мислам дека се само шпекулации, увеличена изјавата на Шустер
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom