Обложување на нет

Член од
14 април 2012
Мислења
32.053
Поени од реакции
64.376
Кај да го најдам може принт скреен да направиш?
Не...

Ke кликнеш на натпреварот, и во додатната десна колона што ке ти ја даде ке кликнеш на Goals...

Неколку линии подоле ке ти се појави Result/total goals и тука ке си избереш, пример Manchester United & over 3.5 за со Ридинг...

Зошто 3,5?

Некои натпревари нема да ти ги даде да ги играш 1&3+ воопшто, а некои ке ти ги даде 1&4+ само...

Е 1-1&3+ сеуште нема....
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Не...

Ke кликнеш на натпреварот, и во додатната десна колона што ке ти ја даде ке кликнеш на Goals...

Неколку линии подоле ке ти се појави Result/total goals и тука ке си избереш, пример Manchester United & over 3.5 за со Ридинг...

Зошто 3,5?

Некои натпревари нема да ти ги даде да ги играш 1&3+ воопшто, а некои ке ти ги даде 1&4+ само...

Е 1-1&3+ сеуште нема....
Фала,таму и буричкав ама неможев да најдам а тоа да не ти било дадено од бет365.
Се снајдов еве сеа гледам за Арсенал има.
 

Broda

Ijackhammer.
Член од
6 февруари 2013
Мислења
259
Поени од реакции
141
Најдов други страници.
Marathonbet.com и titanbet.com
Во чет беа многу пољубезни него на бет365, и не зборуваја преку копирани формални реченици него се гледаше дека вистински некој пишува со ум.
Имаат одлични опции двете страници, едната дури има баш убо ми беше за алстар викендов за НБА имаше кој играч ќе победи во кој натпревар, тројка, куцање и тн и тн.
И во живо имаат многу можности и се се игра.
Ви препорачувам на тие што немате акаунти на bwin, bet365 ваму да направите оти чекам недела акаунтите ни ми ги верифираа ни ништо на бет365 и на bwin.
За да депозираш знаат многу брзо-потезно да ги примат парите а кога ќе треба да ти верифираат акаунт и да земеш пари, треба да ги цедиш од нив.
Титанбет, во 10 минути ми потврдија дека сум им пратил документи за потврдување на годините и идентитетот и во рок од неколку сати ќе го потврдат.
 

Broda

Ijackhammer.
Член од
6 февруари 2013
Мислења
259
Поени од реакции
141
Луѓе некој има картичка од Стопанска банка Виса Интернет?
Каде и да пробам ми одбиваат да уплатам.
 
Член од
1 април 2012
Мислења
7
Поени од реакции
0
Decki si otvoriv na Moneybookers akaunt,e sega sakam da ve prasam,koga odis da ja verivikuvas debitnata karticka ima edna opcija vika dali parite ke gi koristis za gaming ili non-gaming...klikam gaming i vika deka bankata ne ti dozvoluva bla bla bla....e sega ako kliknam non-gaming dali ke imam ponataka nekoj problem so oblozuvanjevo?
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Decki si otvoriv na Moneybookers akaunt,e sega sakam da ve prasam,koga odis da ja verivikuvas debitnata karticka ima edna opcija vika dali parite ke gi koristis za gaming ili non-gaming...klikam gaming i vika deka bankata ne ti dozvoluva bla bla bla....e sega ako kliknam non-gaming dali ke imam ponataka nekoj problem so oblozuvanjevo?
Ke imas.
Najdobro ti e direktno preku kartica da si stavas. Najmnogu gi preporacuvam VISA Electron od NLB i UNI Banka.
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Вака сега, за да можам да префрлам пари од бет365 на картичка од тутунска што треба да направам? Треба лични податоци да им пратам или? Ај некој од искусните нека каже што како.
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Вака сега, за да можам да префрлам пари од бет365 на картичка од тутунска што треба да направам? Треба лични податоци да им пратам или? Ај некој од искусните нека каже што како.
Jaс префрлам, парите ми стигнуваат на картичка и тоа е тоа.
Пиши ми пп што те интересира подетално, да не ја тупиме темава.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
http://www.oblozuvanje.com
imaat tipovi isto taka od pred nekoj den funkcionira i forum i info za online kladenje ( otvaranje akaunti, podiganje pari, spustanje pari i se za online kladenjeto, odlicno objasneto )
 
Член од
31 јануари 2012
Мислења
48
Поени од реакции
8
Нешо ми се појави проблем неможам да направам withdraws ? Ако имал некој искуство со bwin ,нека пише да помогне :)
 
Член од
31 јануари 2012
Мислења
48
Поени од реакции
8
Kakov problem ti javuva?
Идам на тоа withdraws и ми дава
Please log in!
This information is only available to users who have already logged in. Please log in now using your user ID and password. Once you have logged in, you will be automatically taken to the desired page.
А јас сум логиран -.-
 

Kajgana Shop

На врв Bottom