Пазарете се тука!

Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.759
Поени од реакции
2.253
Купувам Iphone 4s..Давам Samsung Galaxy Ace S 5830 користен 4 месеци без гребнатинка со заштита, и целосно пакување и таблет донесен од САД 800mhz!
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Продавам​
Samsung Galaxy Y Pro - B5510 ... фул со кутија и цела орг опрема, сочуван исто како нов​
Samsung Galaxy S - i9000 ... фул со кутија и цела орг опрема, сочуван како нов
Samsung C6112 Duos ... работи со 2 СИМ картички истовремено, бордо боја одлично сочуван со полнач и слушалки оргинални
Намалување на цените на i9000 и на B5510 ... телефоните се фул со кутии и сочувани како нови!
C6112 е продаден
Aјде ако има заинтересирани за Galaxy Y B5510 има екстра цена за кеш само!
Телефонот е како нов со кутија и комплет се

Има Android ОS, Тouchscreen, QWERTY тастатура, оптички џојстик, WiFi, GPS ... се што треба :)
 
Член од
13 април 2010
Мислења
23
Поени од реакции
2
Продавам Nokia C6
со кутија, слушалки, скрин протектор на неа, уште под гаранција...
ефтино :)
a252dd0f97ad43c0b04e2f959be185c9.jpg
 
Член од
24 јули 2008
Мислења
285
Поени од реакции
5
Купувам ајфон 4г. Да биде купен во т-мобиле и да ја има гаранцијата и комплетната опрема, нормално и телефонот сочуван да биде. (не е важно дали е истечена гаранцијата битно ми е да го има документот). Понуди ПП, фала однапред
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Купувам ајфон 4г. Да биде купен во т-мобиле и да ја има гаранцијата и комплетната опрема, нормално и телефонот сочуван да биде. (не е важно дали е истечена гаранцијата битно ми е да го има документот). Понуди ПП, фала однапред
За да отидеш да ти го направат неверлок :D
 
Член од
24 јули 2008
Мислења
285
Поени од реакции
5
За да отидеш да ти го направат неверлок :D
Бар сеа за сеа не ми треба неверлок пошо на нивна мрежа сум, а тоа си сакам како доказ дека е од т-мобиле, пошо си има мн преваранти кај нас.. немал кутија само пуњач ова она и на крај да ти дојдат дома и да бидат џабе фрлени пари
 
Член од
22 јануари 2012
Мислења
660
Поени од реакции
421
Купувам ајфон 4г. Да биде купен во т-мобиле и да ја има гаранцијата и комплетната опрема, нормално и телефонот сочуван да биде. (не е важно дали е истечена гаранцијата битно ми е да го има документот). Понуди ПП, фала однапред
Ако сакаш и видео снимак како го купува човекот телефонот ? :D Многу бараш :D
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Бар сеа за сеа не ми треба неверлок пошо на нивна мрежа сум, а тоа си сакам како доказ дека е од т-мобиле, пошо си има мн преваранти кај нас.. немал кутија само пуњач ова она и на крај да ти дојдат дома и да бидат џабе фрлени пари
http://www.pazar3.mk/mk/Listing/AdDetail/Index/1263231-iPhone-4G-16GB

еве нешто како што бараш, ако има кутија што тогаш, сигурно не е краден сосе кутија комплет :)
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Продавам исклучително одржан сони ериксон икспериа 8 бела за многу поволна цена. контакт во приватна порака
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
87
Поени од реакции
159
Менувам HTC Wildfire , екстра зачуван . без гребнатинка , работи беспрекорно , може и со моја доплата ако понудата е примамлива!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom