Најдобар антивирус?

Кој е подобар АнтиВирус: Kaspersky или Norton?

  • Kaspersky AntiVirus

    Гласови: 192 29,7%
  • Norton AntiVirus

    Гласови: 53 8,2%
  • Не знам, не можам да се одлучам.

    Гласови: 30 4,6%
  • Што е тоа антивирус?

    Гласови: 15 2,3%
  • AntiVir

    Гласови: 39 6,0%
  • Некој друг (ќе наведам кој)

    Гласови: 118 18,3%
  • NOD32

    Гласови: 199 30,8%

  • Вкупно гласачи
    646

_master

*Big Barsa Fan*
Член од
15 август 2007
Мислења
535
Поени од реакции
18
Дали знае некој колку пари кошта Бит дефендер тотал2009 лиценца 1 год.Мене супер ми работи пиратски,сигурно со лиценца уште подобро ке работи.Инаку од искуство ви кажувам бидејки ги имам пробано сите анти-вируси Бит Дефендер е најдобар.Со старите Антивируси го форматирав компјтерот на секои 3-4 месеци поради вируси со Бит дефендер немам гајле.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Дали знае некој колку пари кошта Бит дефендер тотал2009 лиценца 1 год.Мене супер ми работи пиратски,сигурно со лиценца уште подобро ке работи.Инаку од искуство ви кажувам бидејки ги имам пробано сите анти-вируси Бит Дефендер е најдобар.Со старите Антивируси го форматирав компјтерот на секои 3-4 месеци поради вируси со Бит дефендер немам гајле.
BitDefender Total Security 2009

BitDefender Total Security 2009 provides comprehensive proactive protection against all Internet security threats, along with system maintenance and backup, without slowing down your PCs.

$59.95
 
Член од
18 април 2007
Мислења
372
Поени од реакции
32
сум слушнал дека ikarus и G data биле супер ,ама не сум ги проверил,ако некој знае нешто нека сподели знаење
 

Oi!

Член од
26 август 2008
Мислења
313
Поени од реакции
6
BitDefender Total Security 2009

BitDefender Total Security 2009 provides comprehensive proactive protection against all Internet security threats, along with system maintenance and backup, without slowing down your PCs.

$59.95
Абе Аце...дечкото прашуваше дали се продава негде во мак да си купи а не да порача преку интернет...јас барем така го сватив....позз
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
BitDefender Total Security 2009

BitDefender Total Security 2009 provides comprehensive proactive protection against all Internet security threats, along with system maintenance and backup, without slowing down your PCs.

$59.95
леле еднаш инсталирав таков на постариот компјутер и цел компјутер ми се укочи, изгледа е многу јак тој антивирусот
 
Член од
8 април 2008
Мислења
132
Поени од реакции
4
Касперски е фул губа :) да не речам закон.. Дефинитивно еден од најдобрите.. За мене сигурно подобар од Нортон а за од Нод32 да не праиме муабет :)
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
kaspersky ми е најдобар антивирус, посебно кога ќе рикне тоа кога детектира warnings и risks :wink:
 

blaster1

Искусен Кајганџија
Член од
16 декември 2008
Мислења
777
Поени од реакции
26
Според мене најдобар е Nod32 а после него Antivir.:)
:salut:
 
Член од
15 јануари 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
Neam Izbor

Do sea skoro site antivirusi sum gi probal.
Bit Defender Total Security 2009 e OK ama mn go ukocuva com.
Sea go probav Norton Anti Virus 2009 Gaming Edition zs sum zavisnik od igrici:vozbud:

Ima nekoj Idea??:toe:
 
А

Александра Д.

Гостин
Имав касперски но нешто ми заебаваше...исто и со АВГ...и сега имам АвираАнтиВирус..
Добро си е.. си ја врши работата..немам некои посебни забелешки..:smir:
 

krume1995

Гејмер
Член од
2 декември 2008
Мислења
308
Поени од реакции
13
Нод 32 според мене.. касперски за мене е издркотина пошо за малце ке ми го ебеше цел компјутер. го инсталирав и како почна да скенира ме остави на 900 мб Free Space у стариот компјутер.. :pos2:
 
Член од
28 февруари 2009
Мислења
95
Поени од реакции
0
Го имам користено и Касперски и NOD32 и AVG и најдобро се покажа NOD32.. со касперскиот и со AVG многу вируси закачив и плус касперскиот многу ми го кочеше пцто и си го стаив nod и ни ми кочи пцто ниту вирус немам закачено 4 месеци:drk:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom