Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
9 септември 2008
Мислења
769
Поени од реакции
322
Купувам статичен велосипед или орбитрек сите што продаваат нека ми пишат
 
Член од
12 јули 2011
Мислења
865
Поени од реакции
419
Vaka, me interesira dali vo Skopje ima nekoja prodavnica sto nudi ili moze da donese kompletna oprema za rabota so "airbrush" ( airbrush, kompresorcinja, creva, pistoli i sl. ) i nekoja specijalizirana prodavnica koja ima siroka gama na boi za istoto, boi za koli, krep traki i slicno ... I da - i dali nekoj znae kade vo Skopje se prodavaat vakvi nozinja, ne mora da se bas X-Acto, ama takvi za precizna rabota i kvalitetni



 
Член од
15 јули 2012
Мислења
571
Поени од реакции
832
Дали можам да најдам некаде во Скопје (по можност Центар) шал од Динамо, знам има во ГТЦ во таа продавницата на втор кат, ама дали има на некое друго место освен таму?
Најдов, кого го интересира истово: Има уште два фан-шопови доле во ГТЦ значи се симнувате по тие скалите кај што има табли Кино Милениум и веднаш тука се двете продавници. :)
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.233
Поени од реакции
21.982
Каде можам да најдам есенцијално масло од лимонска трева
lemongrass Oil
и колку се движи цената.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Каде можам да најдам есенцијално масло од лимонска трева
lemongrass Oil
и колку се движи цената.
Да провериш во свансон, на официјалната го имаат како производ ама на нашата веб страна нема. За секој случај прашај, провери и во Биона и БиоКулт.
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
445
Поени од реакции
341
Парфемов негде по Скопје ? Малце е не типичен и постар па литл хелп ако некој знае .... download.jpg
Emergency Cologne by Jeanne Arthes
 

UncleSam

Будока
Член од
23 јануари 2011
Мислења
269
Поени од реакции
509
Каде можам да најдам брич такозван cut throat razor ама да биде со сечиво, т.е. да не треба да се вметнува жилет. Бев на зелено пазарче си купив еден обичен вметнувачки, ама не е тоа тоа :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom