Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
9 март 2010
Мислења
368
Поени од реакции
372
Дали некој знае каде во Скопјево може да се најде простенот од Lord of the rings?! :)
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.703
Поени од реакции
1.411
Дали некој знае каде во Скопјево може да се најде простенот од Lord of the rings?! :)
хехе на времето кога беше популарен филмов во буњаковец она ,,гоблин,, за друштвени игри што беше ги носеше фигурите од филмот.. мислам дека еднаш донесе и прстен некој му го имаше порачано така спакован во кутивче... окулу 1500 или 2000 ден... е сега не знам дали уште важи... ако имаш можност од интернет ти е најдобра варијанта...
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
37.442
Поени од реакции
30.728
хехе на времето кога беше популарен филмов во буњаковец она ,,гоблин,, за друштвени игри што беше ги носеше фигурите од филмот.. мислам дека еднаш донесе и прстен некој му го имаше порачано така спакован во кутивче... окулу 1500 или 2000 ден... е сега не знам дали уште важи... ако имаш можност од интернет ти е најдобра варијанта...
,,,znachi vaka ,,, od lord of the rings,,,,,a prstenot ,,,tuka kaj na s vo makedonija ,,ne ke mozhesh da go najdesh,,,,tuku ,,,na EBAY,,i chini,,,,od 50 dol ,,/nesigurno plagijat,,/,,,pa se do 600 dolari original,,,, a i AMAZON ,,ti e varijanta ,,,ama se varijabilni ,,,,/go ima i za 20 dolari,,,
pozdrav,,,/ova se informacii od sinot ,,,koj veruvaj mi se razbira od ovie raboti,,/,,,
 
Член од
22 мај 2010
Мислења
630
Поени од реакции
109
низ скопјево каде има ташни педеруши samsonite ?! ?
 

TwiNNeR

Повеќе читам, помалку пишувам
Член од
1 декември 2009
Мислења
179
Поени од реакции
100
Каде во Скопје да најдам топка за ракомет, ама да биде добра за асфалт и не толку скапа?
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.703
Поени од реакции
1.411
Каде во Скопје да најдам топка за ракомет, ама да биде добра за асфалт и не толку скапа?
Јас од тримакс купив гумена 350 ден... имаше и кожни од 1100 па нагоре :)
 
Член од
15 јули 2012
Мислења
571
Поени од реакции
832
Дали можам да најдам некаде во Скопје (по можност Центар) шал од Динамо, знам има во ГТЦ во таа продавницата на втор кат, ама дали има на некое друго место освен таму?
 
Член од
3 јуни 2009
Мислења
370
Поени од реакции
379
Мали пластични прозирни шишенца/садови со затварање од 100ml?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom