Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
2 јануари 2012
Мислења
603
Поени од реакции
146
Има некој вакви патики ? Колку пари се, и дали се квалитетни ???

 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Kostur123 ако може да ми појасниш малку? Со тие што ти си ги земал од битпазар може да се прави еспресо? Или се само за мока и филтер кафе?
 
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
Kostur123 ако може да ми појасниш малку? Со тие што ти си ги земал од битпазар може да се прави еспресо? Или се само за мока и филтер кафе?
Имам ставано секакви кафиња во ова чудово. Најдобар вкус ми дава ако ставам од филтер кафе ептен ми прави мерак. Полно е со арома! Ако сакаш многу ароматизирано кафе тогаш ова е вистинско нешто. Ако бутнеш еспресо тогаш ептен јако е мене ќеф не ми прави може затоа што и не пијам еспресо.
 
П

Пепси_

Гостин
Нараквици за вежбање за во теретана каде може да најдам (само да не е некоја теретана) туку некоја продавница за спортска опрема ? и цена приближно како се движат ?
 

Siljo

Mercenary
Член од
20 јуни 2009
Мислења
71
Поени од реакции
34
Дали некој знае каде можам да набавам кожна бајкерска јакна во околина на Скопје и за кои пари!!!??
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Дали некој знае каде можам да набавам кожна бајкерска јакна во околина на Скопје и за кои пари!!!??
еден пријател има (половна) и му е за продавање. ептен е сочувана, па ако си се најдете со цената, со среќа да си ја носиш.
пиши ПП
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.031
Поени од реакции
6.051
Барам по нетов, ама слабо иде.
Ај некој ако има контакт број дали од салата у Ѓорче кај Кочо средното, или некој кој ја одржува.
Ми треба за термин за фудбал да се земе.
 
Член од
4 март 2009
Мислења
604
Поени од реакции
442
Барам по нетов, ама слабо иде.
Ај некој ако има контакт број дали од салата у Ѓорче кај Кочо средното, или некој кој ја одржува.
Ми треба за термин за фудбал да се земе.
ПП види ти пишав
--- надополнето: 26 јануари 2013 во 17:23 ---
Дечки да не знаете кај може да се најдат Бураго коли?Ми треба Фиќо и Буба за подарок,никако да најдам,проверив низ Скопје во Џамбо и други продавници ама нема,ако знае некој нека сподели.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
ПП види ти пишав
--- надополнето: 26 јануари 2013 во 17:23 ---
Дечки да не знаете кај може да се најдат Бураго коли?Ми треба Фиќо и Буба за подарок,никако да најдам,проверив низ Скопје во Џамбо и други продавници ама нема,ако знае некој нека сподели.
Провери во city mall, SP Planet таму има некој продавници за играчки и доста се снабдени.
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
33
Поени од реакции
6
Да незнае некој кај можам да ги најдам овие алките што ги има кожни ? Фала

не знам сега колку сум ти направил услуга (според датумов кога си постирал малце касно пишувам) .. иначе имаш во ГТЦ во Пропаганда .. продавницата ти е на приземје во тие премините за накај кафичите што ти се на кеј.. :)
 
Член од
13 септември 2009
Мислења
560
Поени од реакции
434
Дрес од Македонската Фудбалска Репрезентација?!
у трговски доле кај што продаваат дресови XD прошетај у трговски ќе видиш има од NBA,од фудбал дресови знамиња,шалови би требало да има
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.305
Поени од реакции
58.317
ПП види ти пишав
--- надополнето: 26 јануари 2013 во 17:23 ---
Дечки да не знаете кај може да се најдат Бураго коли?Ми треба Фиќо и Буба за подарок,никако да најдам,проверив низ Скопје во Џамбо и други продавници ама нема,ако знае некој нека сподели.
Подобро прашај си во темава
Ќе те упатат дечките... :)
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
33
Поени од реакции
6
Каде во Скопје има продавници за здрава храна?
касно одговарам,ама сепак да помогнам :)
во ГТЦ на 3 спрат имаш,во Кисела Вода имаш на уличката за накај економското школо .. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom