За девојките: Дали ве привлекувa задникот кај момците?

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Мене не ми се привлечни негувани машки раце. Сакам природен маж, не некој лигле што ќе се тинтри повеќе од мене. Не знам како е да бидеш со некој со нежни прстиња што куцкаат на компјутер, до сега сите ми биле вредни работници. :)
Најверојатно кај тебе е уште апликативен генот каде што жените барале ловци и цврсти машки раце за да донесат дивеч или пак се жртвуваат за неа и можат да издржат подолга борба со сабјестиот тигар, додека таа бега со своите потомци во некоја пештера.
Најверојатно тоа ќе се промени за неколку генерации, еволуцијата ќе не прегази сите, дури и Македонките кои ќе бараат нежни момчиња.

 
A

AnFem

Гостин
Најверојатно кај тебе е уште апликативен генот каде што жените барале ловци и цврсти машки раце за да донесат дивеч или пак се жртвуваат за неа и можат да издржат подолга борба со сабјестиот тигар, додека таа бега со своите потомци во некоја пештера.
Најверојатно тоа ќе се промени за неколку генерации, еволуцијата ќе не прегази сите, дури и Македонките кои ќе бараат нежни момчиња.

Видов една девојка имаше слика од Џастин Бибер во новчаник.

Ова е теорија на заговор од страна на некоја роднина на Валери Соланас. Сакаат да го снема машкиот род, така што мажите постепено ги претопуваат во жени, а од жените прават латентни лезбејки. :icon_lol:
 
Член од
22 август 2009
Мислења
615
Поени од реакции
221
На времето во средно еден другар се муваше со една и го умревме од зезање кога ни кажа дека оваа прва почнала да го допира за задникот.
Никогаш не сум размислувал дека некоја би ме погледнала во дупе, али што сака нека прави само да не почне да користи прсти за во ану...
 

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
Најверојатно кај тебе е уште апликативен генот каде што жените барале ловци и цврсти машки раце за да донесат дивеч или пак се жртвуваат за неа и можат да издржат подолга борба со сабјестиот тигар, додека таа бега со своите потомци во некоја пештера.
Најверојатно тоа ќе се промени за неколку генерации, еволуцијата ќе не прегази сите, дури и Македонките кои ќе бараат нежни момчиња.

Е, кога ќе го видам овој се прашувам кај отиде веков брееееее....Бејби фејс мажи НЕЈЌУМ!:icon_lol: А гледам дланки спомнувате, мене важна ми е формата на дланката а не тоа дали е испукана или не.На пример, формата на дланките од Џими Хендрикс или нешто сл. на тоа.Туку да не забегувам од темава, си кажав јас оти манијачам машки газенца.:D
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Не да ме привлекува... :icon_lol:Секогаш е добра идеја да фатам/зграпчам добар, по малку месест машки гз :pipi:
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
А вунести и добро обликувани гзови поштувате?
Абсолутно.

Дури и на овој начин :cuc:.
--- надополнето: 30 декември 2012 во 18:20 ---
Зш мор, ти бејби фејс да не си?:P
Не е навреда никако, само не ми се по кеиф.:)
И јас немам ништо против, ама ретко кога некој со таков изглед да ми фати око.
 

pearl

..~..~..~..~..~..~..
Член од
20 август 2005
Мислења
2.651
Поени од реакции
1.962
Стварно, што е со рацете? Јас на времето им се смеев на повозрасните кога ќе спомнеа раце, дланки, а сега и јас го приметувам тој дел.
Веројатно чувстуваме некоја заштита, т.е. цвртстината на рацете ни дава чувство на сигурност, заштитеност...
Јас пак отсекогаш најпрвин сум се пронаоѓала во рацете, нормално, по стисокот при поздравување. И тоа не само дланките, туку се` по ред, бицепс, трицепс, рамо, тепих, груда, заокружи целина. Тука ако не се најдам, ќе пробам да се побарам во очите, ако и таму ме нема, бемга. :):)


И не ми е само до заштитништвото и сигурноста, туку и до хмммм .... :X3::X3:
..... го бива ли за "месење и тепање" тесто. :):)


Оти, на стари години ако сака кифлички да му месам, за да ми припомогне. :):)
 
A

AnFem

Гостин
Јас пак отсекогаш најпрвин сум се пронаоѓала во рацете, нормално, по стисокот при поздравување. И тоа не само дланките, туку се` по ред, бицепс, трицепс, рамо, тепих, груда, заокружи целина. Тука ако не се најдам, ќе пробам да се побарам во очите, ако и таму ме нема, бемга. :):)


И не ми е само до заштитништвото и сигурноста, туку и до хмммм .... :X3::X3:
..... го бива ли за "месење и тепање" тесто. :):)


Оти, на стари години ако сака кифлички да му месам, за да ми припомогне. :):)
Абе не сакав јавно да кажувам такви работи за да не им повредам его, си знаеме ние зошто сакаме цврсти мажиња, ама они нека знаат дека е ради заштитата. ;)
 

Змејко и

Гледачот Дуле од Велес
Член од
10 април 2005
Мислења
1.103
Поени од реакции
1.419
Јас пак отсекогаш најпрвин сум се пронаоѓала во рацете, нормално, по стисокот при поздравување. И тоа не само дланките, туку се` по ред, бицепс, трицепс, рамо, тепих, груда,
Си размислувала ли да го посетиш Иран, онака, туристички?
 

pearl

..~..~..~..~..~..~..
Член од
20 август 2005
Мислења
2.651
Поени од реакции
1.962
Абе не сакав јавно да кажувам такви работи за да не им повредам его, си знаеме ние зошто сакаме цврсти мажиња, ама они нека знаат дека е ради заштитата. ;)
Јас не сакам мажиња.
Аз искам м'ж от Марс. :)
--- надополнето: 30 декември 2012 во 20:25 ---
Си размислувала ли да го посетиш Иран, онака, туристички?
Ој море Змејко, и кај нас прает убај персиски теписи. :):)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom