Каде може да најдам? (Општи прашања)

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
Kаде можам да најдам добар велосипед? половен и поволен?

благодарам,поздрав
Ако немаш морален проблем со крадени точаци, оди на бувљакот на полигонот под Кале.

Каде можам да најдам воздушен душек за лежење и спиење?
Претпоставувам мислиш на оние душеци на дување. Има во Bricolage, мислам дека единечен е околу 1000-1500 денари.
 
Член од
23 март 2011
Мислења
1.118
Поени од реакции
1.000
Ако немаш морален проблем со крадени точаци, оди на бувљакот на полигонот под Кале.



Претпоставувам мислиш на оние душеци на дување. Има во Bricolage, мислам дека единечен е околу 1000-1500 денари.
Blagodaram
 
Член од
4 декември 2012
Мислења
14
Поени од реакции
0
Ако немаш морален проблем со крадени точаци, оди на бувљакот на полигонот под Кале.



Претпоставувам мислиш на оние душеци на дување. Има во Bricolage, мислам дека единечен е околу 1000-1500 денари.
kade se naoga toa bricolage?
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Kaj star kvantaski, kaj sto bese ona gnasana od TV, kaj A1.


kaj ima da se najde u slobodna prodazba CH3NO2
 
N

NikolaMKD91

Гостин
Mr. Bricolage не е кај поранешна А1ТВ, сосема на друг крај е тоа. Mr. Bricolage е пред ФОН односно мостот близнак, кога идеш од страна на автокоманда, ако одиш од страна на Аеродром веднаш кога ќе го поминеш мостот близнак на булевар Војводина. Спроти него има Тинекс Маркет.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Не Mr. Bricolage не е кај поранешна А1ТВ, сосема на друг крај е тоа. Mr. Bricolage е пред ФОН односно мостот близнак, кога идеш од страна на автокоманда, ако одиш од страна на Аеродром веднаш кога ќе го поминеш мостот близнак на булевар Војводина. Спроти него има Тинекс Маркет.
OK, izvinjavajte...


Sea, nekoj dali ima nekade da znae da kupam: CH3NO2?
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
769
Поени од реакции
322
Каде може да најдам флуросцентна неонка дали знае некој ?
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.508
Поени од реакции
2.646
Каде може да се купи термометар за дома да мериме внатрешна температура во зима низ собите :D Ништо фенси и ефтино по можност.
 
Член од
23 октомври 2010
Мислења
243
Поени од реакции
86
Случајно најдов пенкало што се брише со обична гума, не знам од каде е. Воопшто не се забележува никаква разлика со другите пенкала, пишува сино, а има и својства на молив. Да не знаете каде можам да најдам такво Erasable Pen ??
 

vlay_markoman

r3k1NNz0R.mp3
Член од
24 септември 2012
Мислења
176
Поени од реакции
43
Колку келии има батеријата, и колку ја зема, да не ти текнува?
BRAT NE ZNAM KOLKU KELLIII E JA ZEMAV 3000
--- надополнето: 6 декември 2012 во 11:34 ---
Случајно најдов пенкало што се брише со обична гума, не знам од каде е. Воопшто не се забележува никаква разлика со другите пенкала, пишува сино, а има и својства на молив. Да не знаете каде можам да најдам такво Erasable Pen ??
ВИДИ ВО Г.Т.Ц ВО ОНАА ПРОДАВНИЦАНА OFFICE PLUS МОРА ДА ИМА
--- надополнето: 6 декември 2012 во 11:35 ---
И
На пазар3 и реклама5 види може ќе ти фати око од тоа огласите некој
ВО ЧЕНТО ПРАШАЈ ЗА ТОЧАЦИ КАЈ ТРИ КУЌИ РЕЧИ ОДМА ЌЕ ТЕ УПАТАТ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom