Лига на Шампиони 2012/2013

Статус
Затворена за нови мислења.
R

Rigel Kent

Гостин
~ADVISOR~ уште еднаш да ти се заблагодарам за линков, не само што ги видов сите голови, пискав дома...се убив од смеење коментаторот кога ќе дадеше информација дека на некој натпревар има гол.....абе комедии се немциве:pos:
Kazi zakon link :pos: ala alaaa i odma se uklucuvaat na golot :ROFLMAO:
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Мислам согласни сме дека Челзи со победата дома со Нордскдфбсј одат сигурно така?
Заеби ги Челзи друже, кладбата е дали Јуве оди натаму. За Челзи ме заболе таквото искрено да ти кажам. Сега ги тепаме 2-те по ред и идеме први у група :icon_mrgr:
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.797
Поени од реакции
6.784
Абе чекај, Барселона не ја чепнавме :pos::pos::pos: Селтик бе 3 гола ви даде бе...екипата која дома, со Ст.Мирен, Мотервел и Ст. Џонстон водат “мртва“ трка за титула
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
340
Поени од реакции
395
Ти беше таа, што вчера пиша дека голот од слободен го даде Роналдо?:pos:
Не бе, мојата сестра близначка беше :cautious:
А поентата и поврзаноста на муабетот е???

А да, знам, ќе пишеш дека девојките не разбираат фудбал, па ќе направиш фама како сум го помешала Кики со Озил, бла бла бла...
И да, натпреварот го гледав на нет и кочеше, видов дека Роналдо се местеше да го шутира слободниот. После видов дека е гол. И не гледам што е толку смешно.

Или немаш што да кажеш за поразот, па колку да пишеш нешто м?
Ама ај, не ти е лесно. И мене не би ми било ако Реал го исплескаа ко што ја исплескаа Барса оваа вечер ;)

:pos:BarceLOLna!:pos:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.497
Поени од реакции
11.252
Челзи дури го имаат кинезов на клупа немаат гајле. Според мене е слаб менаџер ама затоа има класична италијанска среќа. В газ е правен изгледа.
П.С оти бе не почните да се кладите и со ласт мен стендинг?? Тој што ќе победи ќе има право на пример да му нареди на губитникот да изигра определен тим :D
П.П.С Ines R јак ти е аватарот
П.П.П.С утре испит имам а со фудбаливе останав. Значи ќе наебам
 

Verdict

Galadriel
Член од
21 мај 2012
Мислења
2.197
Поени од реакции
2.114
"Абе можи изгубија од Селтик ама памтите ел класико GIVE ME FIVE?!?!11" гарант сега некој вака ќе се исфрли.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom