Лига на Шампиони 2012/2013

Статус
Затворена за нови мислења.

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.281
Поени од реакции
85.026
Да не не беше:confused:?
Не ја ни гледав.Не ми беше тоа поентата :).
Викам види чудо Јунајтед дале гол од пенал. Пошто кај вас ни младинци,ни женски тим ни сениорски тим пенал не може да даде сезонава :ROFLMAO:
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.224
Поени од реакции
8.093
Izgleda mnogu ke gi cinat dvata izgubeni boda na Juventus :D
Со тие 2 бода ќе беше Јуве 8, Челзи и Шахтар по 7. Исти к.. и така и вака мораме да вадиме бодови во последни две кола. Ако Јуве направи нешто во тие две кола тие два бода ќе бидат небитни.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Не знам што се зачудени сите од Фрејзер Фостер, голманот на Селтик. Дечкото е sвезда во подем, брани одлично више со месеци, ќе добие повик и за Англија сега.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.032
Поени од реакции
6.054
Со тие 2 бода ќе беше Јуве 8, Челзи и Шахтар по 7. Исти к.. и така и вака мораме да вадиме бодови во последни две кола. Ако Јуве направи нешто во тие две кола тие два бода ќе бидат небитни.
Вака мора Челзи да се тепа, и од Шахтјор да не се губи.
Ако Јуве си тепаше, ќе мораше со Челзи на победа, а со Шахтјор на дрвење.

Како и да е, си се надевам на 2 победи во наредни 2 меча, невозможно не е.
 
R

Rigel Kent

Гостин
Со тие 2 бода ќе беше Јуве 8, Челзи и Шахтар по 7. Исти к.. и така и вака мораме да вадиме бодови во последни две кола. Ако Јуве направи нешто во тие две кола тие два бода ќе бидат небитни.
Klucen ke bide vasiot duel so Chelsea , dokolku ne pobedite togas vi treba pobeda na gosti kaj Shaktar a toa e mnogu tesko. Ova e najizednacena grupa , no trebase Nordsjealland da bide so 0 bodovi no vie im dadovte bod .
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Може на бившата мисли се запнале за фудбал та фудбал мисли теее :р
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom