Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Вечерва Хјустон 2ка со хендикеп....и чиста 2ка можете ако сакате, веќе кога ја даваат на поклон кладилнициве.
Се надевам ме послушавте, оти јас мутав ја врзав со други и фала богу паднав на Индијана:tapp:
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.928
Поени од реакции
486
Другари како се пишува дека првиот тим ќе даде 1 или повеќе голови прво полувреме? До Т1 пратам и потоа тоа се губам:)

Јунајтед - ГГ
Сити - Т2 2+
Милан - 1
ПСЖ - Т1 1пол 1+(ако се пишува така:icon_lol: )
Дортмунд - Т1 1пол 1+
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.034
Поени од реакции
3.615
Ќе го дупне. Како што враќа се живо и диво Ферер има да го потепа. :D
Тсонга вчера се изглупира, ништо повеќе, исто ќе биде со Јанович, но само поради неискуство и трема. Ако игра како до сега на мастерсот, нема играч како Ферер каде да бега, едноставно сервиве на Јанович се најопасните кои до сега сум ги видел, просек над 210 км/ч прв сервис... Тсонга дали 3 пати префрли над 200 бе....
--- надополнето: 3 ноември 2012 во 09:23 ---
Се надевам ме послушавте, оти јас мутав ја врзав со други и фала богу паднав на Индијана:tapp:
Те послушав, ама мислам дека имаше напишано дека Лејкерс ќе тепаат, само Брајан би можел сам да ги тепа Клиперси, па ете ме отепа, ја сврзав на тикет со Симон 2ка, Гулбис 2ка и ќе чекав за 2300 Манчестер 5+ и Барнли 4+.....
 
Член од
19 април 2010
Мислења
1.876
Поени од реакции
500
Malaga - Valjekano 1
Psg - Sent E. 1
Barcelona - Celta 1
Real M - Zaragosa 1
Psv - Heracles 1
Benfica - Gimarais 1
Crvena Z - Jagodina
Shkendija - Turnovo 1
Elfsborg - Otvidaberg 1

7.68 Kof!! 400 Den 3000Den :)
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
според тоа шо го прикажуваат за мене е 2ка и ја изиграв уште сабајле сингл на нет па ќе видиме..исто се мислам вечер да изиграм нешто и на инвидуални хендикеп.
+10

ах маџарите млади какво ливче ми кутнаа од рано вчера инаку ќе беше одлично..

за денеска Милан 1 (после игра со Фиорентина,Наполи,Јуве додека 11 пати по ред тепа со Киево)
Манчестер 1 или т1 по ваш избор
и Малага 1 пошто Ваљекано се дебакл
 

Bojaan

Bojan
Член од
24 декември 2010
Мислења
115
Поени од реакции
33
Може да ве замолам за нешто правам едно јако ливче па ако може да ми дадете по една утакмица над 2 коефициент не ставајте тука на мојот профил ставете ја!
 
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
+10

ах маџарите млади какво ливче ми кутнаа од рано вчера инаку ќе беше одлично..

за денеска Милан 1 (после игра со Фиорентина,Наполи,Јуве додека 11 пати по ред тепа со Киево)
Манчестер 1 или т1 по ваш избор
и Малага 1 пошто Ваљекано се дебакл
абе незџнам за со киево, ама со фиорентина знам дека секако тепа, без разлика дали игра дома или на гости. фиорентина лани доби поклон од милан да опстани, па сега треба да врати за услугата. ако не е така корегирај ме, да не ширам поржгрешни информации, оти и јас ја чекам таа утакмица (милан-фиорентина) за да лупам голема пара на победа на милан!

од мене за денес
дебрецин 1
раднички-крка 1 ова е кошарска АБА лига
тромсо Х2
реал 1
треба да има околу 3 коеф. јас ќе го играм за 500-1000 ден
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.223
Поени од реакции
14.553
Кој може нека игра дека ќе има пенал на Јунајтед - Арсенал

На последните 9 меѓусебни имало 8 пенали а башка знаеме како се суди за јуанјтед :D
 
Член од
14 март 2012
Мислења
57
Поени од реакции
12
Wanderers - Bella Vista 2 @ 2.2 ALL IN

Na prethodniot natprevar koj go igrase Wanderers bea pokazani 16 crveni kartoni (imalo tepacka po zavrsuvajneto na natprevaro)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.875
Wanderers - Bella Vista 2 @ 2.2 ALL IN

Na prethodniot natprevar koj go igrase Wanderers bea pokazani 16 crveni kartoni (imalo tepacka po zavrsuvajneto na natprevaro)
Ако сега сите ќе ја ставаат 2-ка а може и да биде наместена за Х

Wanderers have only 14 players ..these are first and second goalkeepers Diego Perez 9/0 and Martin Rodriguez 0/0 ,defenders are German Duarte 0/0 , Hernan Menosse 9/0 ,Alejandro Lago 9/0 ,Marcelo Mendez 9/0 ..in midfield are Gagnebin 3/0 ,Matias Santos 2/1 , ,Martin Riva ,Lucas Hernandez ,Adrian Colombino 3/0 ,Lucas Lencina 4/1 and strikers Ghillerme 2/0 and Albarracin 5/0 ..as whole ,most of them are young players with less playing time
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
абе незџнам за со киево, ама со фиорентина знам дека секако тепа, без разлика дали игра дома или на гости. фиорентина лани доби поклон од милан да опстани, па сега треба да врати за услугата. ако не е така корегирај ме, да не ширам поржгрешни информации, оти и јас ја чекам таа утакмица (милан-фиорентина) за да лупам голема пара на победа на милан!

од мене за денес
дебрецин 1
раднички-крка 1 ова е кошарска АБА лига
тромсо Х2
реал 1
треба да има околу 3 коеф. јас ќе го играм за 500-1000 ден
да тогаш Милан бегаше пред Јуве мислам ама тука некаде беа и 1-2 заврши иако Милан водеше..треба да ги добијат дома а исто и оваа мислам дека ќе ја тепаат денеска,имаат доста играчи менувано така да и 11 последни им се победи изгледа имаат добри односи.
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.223
Поени од реакции
14.553
Сабајлечки за дуплирање.

Самсун 2+ цела
Минхен 1860 2+ цела
Бате 2+ цела

2.27 @ 30е

И едно у копачка
Самсун ГГ3+
Јунајтед ГГ3+
Минхен 1860 ГГ3+
ова за 500 добивка 6500

Ако влезе едно топ ако влезат двете има да се отворам на реал барса ајакс и милан :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom