SELECT Струмица

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Select е закон.перфектно место.Такво нешто нема во Македонија.
 

B u S a V

It's clue to madness
Член од
17 април 2007
Мислења
67
Поени од реакции
4
Abe tri godini po red odev tamu za ova karnevalov sto e ama ovaa godina bev u vojska i go utnav ne mi dadoa OPR!!!
Inace mestoto e zakon baska toa zbira mnogu narod neznam kolku tocno bitno znam deka e mnogu!!!!
Koj ne bil neka odi i neka vidi so svoj oci!!!
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
3000 народ, само бар... ама тоа е да не може да се минува внатре...Можеби и помалку да беше не се сеќавам најубаво, не ме фајќајте за збор...А со кафичот не знам колку збира...Баш ќе го прашам татко ми и ќе ви кажам.. :):):)
 
Член од
10 јули 2007
Мислења
19
Поени од реакции
1
ne sum bil ama vikaat deka e mnogu dobro i ima dobri pickista
 
Член од
7 октомври 2007
Мислења
38
Поени од реакции
0
cool e kaficot i barot ima i decki zurki letoto razlicni tancerkii /www.selekt.com.mk povelete koj ne e bil na stranata
 
V

Viktoranius

Гостин
Еее за карневалот...дј-от стоеше горе на прозорецот на актив и од таму се пушташе музика а доле сите играат тоа беше глетка за мерак...цел народ игре заедно без разлика дали се знаат или не ...ного беше јако тогај....
А за Селект е ного јако...секоја сабота сум таму..атмосферата е да не кажам 10 ке кажам 100.
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Бев пред неколку месеци во Селект и можам да кажам местото е супер.Цените дупло поефтини од Охрид,а амбиентот дупло подобар.:helou:
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
U Select atmosferata e na 1/10 dobra od da recam Colosseum vo Skopje. U Select e takov narod so od kafana ode u select da se kaze radi red, ne igrat uopste kako drva se naredeni, ne znaat ni so muzika im pustat (mislat tehno im pustat)....itn
Mestoto e dobro napraveno ama.... mnogu "ama" ima.
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
па ако одеш на масите секако дека нема да играат, добро, има и многу кај што играат. оди на подиумот, па да видиш дали не се игра. на крај краишта, се зависи со кој си... некој може цела вечер само да стои, а некој игра, флертува, се запознава...
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
па ако одеш на масите секако дека нема да играат, добро, има и многу кај што играат. оди на подиумот, па да видиш дали не се игра. на крај краишта, се зависи со кој си... некој може цела вечер само да стои, а некој игра, флертува, се запознава...
Male, male kolko si bistar.... imam masa na podiumo i so saa... site igraat tama luda zurka LOL... stvarno ima nogo narod so ne se prosetale navonka od strumica i se e najdobro u strumica.. e ne e taka!
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Male, male kolko si bistar.... imam masa na podiumo i so saa... site igraat tama luda zurka LOL... stvarno ima nogo narod so ne se prosetale navonka od strumica i se e najdobro u strumica.. e ne e taka!
Ти немаш појма бе , да не си залутал негде ? Изгледа стоош как камен , не се мрднуваш . Најнормално може така да говораш. Секоја сабота , караоке сум у селект не да е лудница , перфект е , само зависи за кој како . Ако незнаеш да си ја направиш интересна..:tapp:
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
MeToNo1[MkD];919527 напиша:
Ти немаш појма бе , да не си залутал негде ? Изгледа стоош как камен , не се мрднуваш . Најнормално може така да говораш. Секоја сабота , караоке сум у селект не да е лудница , перфект е , само зависи за кој како . Ако незнаеш да си ја направиш интересна..:tapp:
Stvarno? Ne me zezaj. Karaoke a... ke peete gacice, dobra stara vremena... ehee podobro od tva nema na ovoj beli svet.. taka li? prodolzi :)
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
Male, male kolko si bistar.... imam masa na podiumo i so saa... site igraat tama luda zurka LOL... stvarno ima nogo narod so ne se prosetale navonka od strumica i se e najdobro u strumica.. e ne e taka!
не сме излегле од струмица??? јас во струмица дојдов да живеам пред две години бе! а и ти ако не знаеш да си ја направиш интересна, никој друг нема да те забавува. а и најбитна е дружбата за тоа како ќе си поминеш!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom