SELECT Струмица

436053

Consigliere
Член од
19 декември 2005
Мислења
860
Поени од реакции
68
no coment местото е лудило,ја сум бил по други клубои низ земјичкава ни слатка,али му нема рамно на Селект.Мада не ми се свиѓа гужвата многу,али летно време е прилично лабаво горе на терасичката.А иначе за ентериерот нема збор,нај топ место у МК.btw поздрав за Аце келнерот
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
многу е добро, во петокот бев супер журка имаше, супер си поминав...општо струмица е прекрасно граТче
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
за СЕЛЕКТ викаар дека секој што не бил посакува барем еднаш да отиде, а тој што еднаш бил ќе сака да отиде уште многу пати...
 
Член од
17 јануари 2006
Мислења
4
Поени од реакции
1
city напиша:
definitivno najdobro mesto za izleguvanje vo Makedonija, kakov striptiz ima...ne sekoja cest za strumicani...nema vikend koga ke otidam vo strumica a da ne otidam vo Select...veke lugeto sto rabotat tamu ne znaat, i stalno ne zezaat aj za skopjani gratis
Batka nas strumicanite ne biva za politika da ti vodime a nema ni da
osetis koga noz ke ti stavaat vo grb.Toa e se maslo ne sme bas kitka za merisane nie sme malku los narod.
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
VIE ste ispustile golema zurka za vtorata vecer od nova godina :) so 15 dedo mrazici da vides kako se igra :))
 

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4
Select e super mesto samo malko tii od obezbeduvanjeto pred vratata se zanesuvat ama prostuvame im oti koga ke vlezame vnatre zabrava se se
 
N

Nen@d

Гостин
Супер ни е Селект. Сеа за карневалот тоа било EXTRA журка внатре. Само што ја не бев.
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
:eek:ftopic: јас за карневалот бев во Мафката(што би рекле Струмичани),таму имаше журка со скопски диџеи,супер си помавме
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Nen@d напиша:
Супер ни е Селект. Сеа за карневалот тоа било EXTRA журка внатре. Само што ја не бев.
не беше баш ок некако здрвен ми беше народот у селект но затоа у екцес беше нешто по опуштен народот
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
CopyOfDeath напиша:
не беше баш ок некако здрвен ми беше народот у селект
јас имам впечаток дека во СЕЛЕКТ е секогаш така
 

Kajgana Shop

На врв Bottom