Прашање за машките?

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
*визуелизира.............*

иииииууу....:pov: :pov: Аман бе маце...:pos:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Кај бе најде и ти со диоптрија 60-ка да визуализираш ебате!!! Нормално дека се наопаку ќе ти се гледа и ќе повраќаш :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Maце не ја подценувај моќта на мојара визуелизација....Ејсид не го личи со долга коса... :pos:
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
obicno stoecki, ali se desava i da si sednam i da me mrzi da stanam :)))
posebno koa sum pijan... malce zaglavuvam doma u wc :)
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Те будат болка во бурег и во стомак, копчаш дека првава е зашто ти се моча-ти се плаче, а другава зашто те фатила старашна куродрвица. Трчаш панично кон тоалетот и се сопињаш од табуретка, папучи и други предмети шо ти се нашле на патот. Доаѓаш пред шољата, ја креваш даската, го вадиш и го насочуваш кон центарот на шољата. Ја креваш главата нагоре, и конечно го пушташ со воздишка. Е у курац, измочав и пижами и чорап и шоља и плочки. Ебате млазот што на криво отиде. Го ставаш на пауза, спушташ даска и седнуваш. Сваќаш дека и така не иде пошто не влага сам у дупката, па си помагаш со раката како да спушташ рачна. Пробуваш да мочаш, ама не оди зашто го притискаш мочниот канал. Правиш баланс меѓу отворот на мочниот канал и спуштеноста на ручната, и палиш пак. Пак у курац беља, мочаш на горниот дел од шољата и прска меѓу даската и шољата. Си ја домочуваш пижамата. Па нека иде упм, си се испомочал убаво, фрлаш пижамата на перење, се миеш и си викаш што убаво ќе беше да бев сега женско...
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
epa vaka koa samo mi se mocha mocham stoechki a koga seram uz serenje sho e neli i normalno mocham sedeechki
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
не си го брише, моча со посран г'з.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom