Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.357
Поени од реакции
10.761
Зашто бе, што ви е крив играчот сега, кај сака таму ќе оди, до пред ден два го величавте сега не ви чини.:tapp:
Прво никаде не реков дека не чини.
Второ не ме терај да барам пост што реков за копуков пред неколку страни - ако дојди добро, ако не дојди - пак добро
Трето помина доста време чекајќи го копиљов да се изјасни, те идам те неидам, така да комотно можи да се еби со се вас
--- надополнето: 19 август 2012 во 23:08 ---
Наводно сме имале скаути на мечот Бордо - Рен денеска :свиркам:
Не мора тоа ништо да значи. Испраќаме ние скаути на разни места. А и што би зеле од овие два клуба?
--- надополнето: 19 август 2012 во 23:10 ---
Толку сме очајни и бедни шо ни еден Сахин неќи на позајмица да дојди, а не пак да купиме некое големо име. За греој, нема да можиме да се вратиме кај шо бевме уште 1000 години. Уште Џерард да замини пензија и Суарез да си најди друг клуб, дефинитивно втора лига не ни бега за година - две.
Како да не....................глупости. Така се одеше во втора лига. Ние кога не појдовме со Рој во втора лига не вервам во скоро време да одиме. Со средина од Адам,Спиринг и Хендерсон завршивме несреќно на 8мо место а можевме и моравме подобро. Сега со средина Лукас,Џерард и Ален би требало да е каде каде подобро. Само Џерард слабо игра под водство на Роџерс. Еден од најслабите е изгледа не му лежи ваква игра. А ваков никаков Џерард воопшто не недостига во тимот. Нас ни недостига стариот добар Џерард
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.841
Прво никаде не реков дека не чини.
Второ не ме терај да барам пост што реков за копуков пред неколку страни - ако дојди добро, ако не дојди - пак добро
Трето помина доста време чекајќи го копиљов да се изјасни, те идам те неидам, така да комотно можи да се еби со се вас
Не сум ја крив што пред нос ви ги земаат трансферите, и "копиљов" како што го викаш уште одамна се изјаснил за Арсенал, само се чекало потврда од Р.Мадрид (зошто тие го преферирале Ливерпул). За тоа кој кого ќе еби ќе видиме за некоја недела;)
A за скаутите , М`Вила изјавил дека не игра повеќе за Рен така да можно е него да го гледале, иако и тој едно време го поврзуваа со Арсенал
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.357
Поени од реакции
10.761
Не сум ја крив што пред нос ви ги земаат трансферите, и "копиљов" како што го викаш уште одамна се изјаснил за Арсенал, само се чекало потврда од Р.Мадрид (зошто тие го преферирале Ливерпул). За тоа кој кого ќе еби ќе видиме за некоја недела;)
A за скаутите , М`Вила изјавил дека не игра повеќе за Рен така да можно е него да го гледале, иако и тој едно време го поврзуваа со Арсенал
1.Не знам јас што се чекало ама ми се смачи и од Реал а и од пашава
2. Не ни треба таков тип на играч. Ако го гледале него некој треба да биди отпуштен
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Од каде информацијата и од каде толку сигурни дека Шахин е/ќе биде играч на Арсенал?
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Го видов потписот на Peja и налетав на овие 2 видеа ... чисто онака :)


 

Kajgana Shop

На врв Bottom