Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Наслушнав нешто друго. Во случај Агер да си оди, Роџерс би го зел Ешли Вилијамс, од Свонси.

Зашто да не, не испадна Свонси лани, и онака е тоа поентата.
 
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.008
Поени од реакции
917
Наслушнав нешто друго. Во случај Агер да си оди, Роџерс би го зел Ешли Вилијамс, од Свонси.

Зашто да не, не испадна Свонси лани, и онака е тоа поентата.
Ко што тргнал овој Роџерс цел Свонси го донесе.... до толку ли беа јаки они лани ?
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.489
Поени од реакции
11.221
А зошто па да го продаваме Агер? Ионака само 30 милиони вложија досега. Ако не им се дава повеќе нека не даваат, ќе средиме со позајмици некако. Агер мора да остани и се надевам на Хенри му е јасно тоа да му ебам жената (Линда) да му ебам!! И тоа со мерак!!!!
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
А зошто па да го продаваме Агер? Ионака само 30 милиони вложија досега. Ако не им се дава повеќе нека не даваат, ќе средиме со позајмици некако. Агер мора да остани и се надевам на Хенри му е јасно тоа да му ебам жената (Линда) да му ебам!! И тоа со мерак!!!!
Е ај чим така викаш, ај и јас ко така, ако ме примаш во друштво :D
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
А зошто па да го продаваме Агер? Ионака само 30 милиони вложија досега. Ако не им се дава повеќе нека не даваат, ќе средиме со позајмици некако. Агер мора да остани и се надевам на Хенри му е јасно тоа да му ебам жената (Линда) да му ебам!! И тоа со мерак!!!!
Ах таа Линда... Богами за мерачење е :rolleyes:
 
S

Stivie G

Гостин
Самиот кажа дека тетоважата нема никаква врска со моменталните случувања. Не ми е јасно како не ви е досадно да лупате само тези некои, безврска. АКО Агер биде продаден, ќе биде по вина на газдите зошто тој кажа дека сака Ливерпул да биде единствениот клуб во ПЛ за кој што тој настапувал и не може (не сака) да се види во друг дрес од таа лига. Тетоважата е само еден вид на благодарност за тоа како навивачите на Ливерпул се однесуваат према него.

П.С. Пари не ни требаат, Агер не сака да си оди...аналогно на тоа, не (би) треба(ло) да не напушти.
А да го прочиташ мојот пост одново па да ме цитираш ;)? Исто и јас пишав дека ако замине Агер ќе биде по вина на сопствениците.
 
S

Stivie G

Гостин
Хенри е како гроб е а оваа срцка :love:. Ах шо прават тие пари :pipi:.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Абе како се става слика на ова чудово??
како да најдам линк од сликата??
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
^ Да видам друг клуб да се пофали дека има разбијач како нашиов :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom