Што читате додека кењате?

Статус
Затворена за нови мислења.

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Обично многу брзо завршувам работа, но во тешки денови најчесто нешто за школо читкам(Биологија, Хемија).
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Строго само стручна литература,хидро,термо и по некаја задача решавам од линеарна,со мали паузи пред и после прднуење кога воздивнувам:pipi:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
:pos::pos::pos: пробај ќе видиш
На доместосот пиши доколку голтните побарајте медицинска помош и покажетеја етикетата на докторот. Напамет ми е научено на испит можам да одам :pos:
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.509
Поени од реакции
2.646
Имам некој списанија со половни коли од Италија што се продаваат и тоа списанија по 300 страни па се заборавам понекад.Али во последно време нешто не знам зошто али пеам додека кењам.Манијак јеби га :pos: :pos:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Прашокон за перење шо сојстоки имат .... пенана за бричење ...... тоалетната од кај е и така нешто што ќе ми се најде при рака
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.715
Поени од реакции
11.144
Или играм Free kick на мобилен, или па читам вест, дневник, зависи :toe:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Прашокон за перење шо сојстоки имат .... пенана за бричење ...... тоалетната од кај е и така нешто што ќе ми се најде при рака
:pos: :pos: :pos:

И јас едно време ги читав... на памет ги знам веќе и не ми се интересни :pos:

Затоа таквите како тебе мн. често менуваат мобилен :pos::smir:
Да ти кажам- грешка си.
Едниот ми пада во вода ( морска ами, не таа ти шо мислиш ) и ми рикна, а другиот го треснав од земја... од мака ( и повторно- НЕ, не таква мака :pos: ).

:pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom