Моментална физичка состојба (слики)

O

Orion.

Гостин
Втората слика, истегни ги рацете целосно и свиткај ги под прав агол.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
ништо не ти фали може листови нз ама недај боже да ми удриш некој удар со нога :mad:
Не ми се слаба страна листовите супер се, само неможеш да ги видиш во оваа поза за да оцениш.
--- надополнето: 18 јули 2012 во 19:10 ---
Вежбај го и другиот дел на квадрицепсот за да имаш симетрија затоа е чуден.
Нозеве се сликани после месец ипол пауза ни линии ни симетрија ке видиш
--- надополнето: 18 јули 2012 во 19:12 ---
Ништо,само чудно изгледаат :)

од што ти се состои суплементацијата ?
Ако мислиш на суплементи што се продаваат по продавнициве не фрлам пари на тоа :)
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247

Очекувам критики(y)
Колку време вежбаш? Се познава напредок во грбот ама рацете ти се доста слаби. Претпоставувам дека си околу 180цм висок бидејќи имаш долги раце потешко ќе ти бидеш да направиш маса на нив иако не е невозможно. Фокусирај се на качување тежина зошто важи правилото секои 5кг тежина плус добиваш околу 2цм во обем на раце.
--- надополнето: 18 јули 2012 во 20:48 ---
Wtf е со твоите нозе ?!:D
.
Такви нозе гураат многу на чучањ :D
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Колку време вежбаш? Се познава напредок во грбот ама рацете ти се доста слаби. Претпоставувам дека си околу 180цм висок бидејќи имаш долги раце потешко ќе ти бидеш да направиш маса на нив иако не е невозможно. Фокусирај се на качување тежина зошто важи правилото секои 5кг тежина плус добиваш околу 2цм во обем на раце.
Не се многу слаби таман ми се иначе вежбам од кога сум роден и не се напнувам многу вежбам по лесен режим на вежби теретана никако не користам, протеини стереоиди никако. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom