Каде може да најдам? (Општи прашања)

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
Ај помош вака имам дома некои видео цедиња значи VCD не дивиди цедиња е сега од тие VCD имам некои цртани и сакам да ги ставам на јутјуб пробав но има премногу фајлови - видео значи едно видео е поделено на многу. Ако знае некој како да префрлам нека ми каже а и од дивиди сакам да префрлам на јутјуб :) секоја информација и помош е добродојдена и цената фала однапред. а од напред не фала :D
Најлесно со конвертор од VCD во MP4 да го конвертираш. Можеш и со ситни мали конвертори а можеш и со SonyVegas. Треба да имаш и акаунт на јутјуб со неограничени минути за уплоад.
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Најлесно со конвертор од VCD во MP4 да го конвертираш. Можеш и со ситни мали конвертори а можеш и со SonyVegas. Треба да имаш и акаунт на јутјуб со неограничени минути за уплоад.
За на јутјуб имам акаунти околу 5 :) Инаку фала многу (y)
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Арно што имаш 5 ама треба да пишува "Your account is now enabled for uploads longer than 15 minutes"
Имам доста искуство со јутјуб (y) инаку во секој случај на сите акаунти ми е активирано тоа со мобилен телефон :)
--- надополнето: 14 јули 2012 во 22:36 ---
Дали има некоја сендвичара што имаат достава ? ми треба за во Кисела вода на работа сум па ми се јаде а тука нема нешто отворено во близина а ми се јаде ми се плаче а битно е што сум до сабајле 3 смена :( Ако некој знае нека ми каже бројче а и како одат цените на хамбургер,хот дог и сл. :)
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
случајно да не сретнал некој ваква слична низ Ск.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
1.432
Поени од реакции
2.543
Како се вика песната којашто е power play на antenna 5...? Ме мрзи сеа радио да пуштам па некој овде да ми напише ако знае...
Фала однапред!
 
Член од
21 септември 2009
Мислења
47
Поени од реакции
3
Kako da go najdam videoto na Youtube ona koga Crvenkovski kako pretsedatel na nekoj samit ili taka nesto, se vrti vo krug, SAM. Izoliran od site ... abe baram cel den i nikako da go najdam videoto. Fala vi mnogu odnapred
 

Iµµortal

사범님
Член од
26 јули 2011
Мислења
711
Поени од реакции
387
Како се вика песната којашто е power play на antenna 5...? Ме мрзи сеа радио да пуштам па некој овде да ми напише ако знае...
Фала однапред!
да не е оваа Rennata - Time, time ?
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.400
Поени од реакции
5.953
Барам еден словенечки парфем, се вика Panache, не сум сигурна дали уште го произведуваат бидејќи секаде кај што прашав немаше, но можеби некој сретнал некаде по Скопјето?

Изгледа вака:

 
Член од
8 јули 2012
Мислења
12
Поени од реакции
2
Барам еден словенечки парфем, се вика Panache, не сум сигурна дали уште го произведуваат бидејќи секаде кај што прашав немаше, но можеби некој сретнал некаде по Скопјето?

Изгледа вака:

Ова познато ми е од некаде :D не дека користам женски хахахах негде го имам видено ама каде неззз ако не види онлајн купи го http://compare.ebay.com/like/140768012117?var=lv&ltyp=AllFixedPriceItemTypes&var=sbar&_lwgsi=y&cbt=y
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.400
Поени од реакции
5.953
Ова познато ми е од некаде :D не дека користам женски хахахах негде го имам видено ама каде неззз ако не види онлајн купи го http://compare.ebay.com/like/140768012117?var=lv&ltyp=AllFixedPriceItemTypes&var=sbar&_lwgsi=y&cbt=y
За жал бараат да им се плати преку PayPal, а Македонија не е меѓу 190-те земји во коишто функционира тоа. :(
Па ако некој се сети каде го има во Скопје, нека ми пише. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom