Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
21 октомври 2011
Мислења
1.742
Поени од реакции
2.558
Маст за подмачкување на прехрамбени машини? Конкретно за машина за мелење месо.
 
Член од
24 мај 2010
Мислења
2.048
Поени од реакции
4.640
Немаше барав вчера. Каде поточно ги има да не знаеш?
По тезгите каде се продава се и сешто (дигитрони, ножеви за колење, удирачки реквизити, шпил карти, пулови и коцки за табла, запалки, двогледи, батериски ламби, жилети, штравцигери...)
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
472
Поени од реакции
27
Ајде некој да ми каже како да стигнам до касарна ѓорче...иде автобус на јсп блиско до таму или ? најевтина варијанта :)
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.899
Поени од реакции
717
Може некој да ми каже кои денови СИГУРНО работи Воен базен а кога се менува водата?Зашто од муабети испадна дека секој ден менуваат вода а ми треба да знам за преку неделата. -.- :D
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.603
Поени од реакции
751
Ајде некој да ми каже како да стигнам до касарна ѓорче...иде автобус на јсп блиско до таму или ? најевтина варијанта :)
64 и 22 на 200 метри те остава од самата касарна
 
К

командо

Гостин
Ајде некој да ми каже како да стигнам до касарна ѓорче...иде автобус на јсп блиско до таму или ? најевтина варијанта :)
Качи се во 22ка и после надвожњакот симни се. на 5мин од касарната си/
 
Член од
21 март 2011
Мислења
46
Поени од реакции
40
Во скопје дали има некој италијански ресторан/угостителски објект? Јас го знам кафичот бистро пиколо.
 
Член од
4 мај 2007
Мислења
598
Поени од реакции
208
Да не знае некој каде можам да најдам клима уред за во соба ама мал(малечка ми е собата и не ми се исплати да ставам голема :D). Климата што ја барам на изглед е иста како нормалните(големите), само што уредот што се става во соба е многу помал од обичните. Знае некој каде можам да најдам вакво чудо и по која цена ? :)
 
M

MrzaRules

Гостин
Во скопје дали има некој италијански ресторан/угостителски објект? Јас го знам кафичот бистро пиколо.
Еве еден
Еве втор
Еве трет
--- надополнето: 11 јули 2012 во 17:13 ---
Во скопје дали има некој италијански ресторан/угостителски објект? Јас го знам кафичот бистро пиколо.
Ќе те цитирам пак, да ти кажам дека, незнам дали овие три ресторани работат, на гугл ги најдов, распрашај се, или некој од Скопје ако знае нека ти одговори.
 
К

командо

Гостин
Да не знае некој каде можам да најдам клима уред за во соба ама мал(малечка ми е собата и не ми се исплати да ставам голема :D). Климата што ја барам на изглед е иста како нормалните(големите), само што уредот што се става во соба е многу помал од обичните. Знае некој каде можам да најдам вакво чудо и по која цена ? :)
Ај ѕирни го ова

http://www.conrad.mk/artikel.php?ks=855205

 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.847
каде мозам да најдам ваков дезен ама да е со кратки ракави има ли некаде у Ск.
Вакви морнарски гледав негде во ГТЦ. Провери на втор спрат по тезгите.
--- надополнето: 11 јули 2012 во 19:05 ---
Ова нема шанса да излади соба. Овие се повеќе се коли и камиони.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom