ВИДЕО: Еве како размислува момче пораснато од лезбејки

MakeLOVEnoTwar

Љуби без оглед на се’
Член од
10 декември 2010
Мислења
213
Поени од реакции
114
Така е брат ќе имаш топол дом, љубов, хармонија и 2 -ца факинг педери кои во дневна се лапаат..:) That would be a nice picture for every kid..
Не, бе - ќе имаш топол дом и татко хејтер и ќе се плашиш да кажеш дома дека си педер. . . па ќе те гризе совеста зошто си педер . . па ќе ти е тешко и мачно во душата ради своите чувста, после ради тоа што си ги разочарал своите. . . и ќе ти биде секој ден тапа . . . ќе се криеш од најблиските . . за тоа што си таков каков што си се родил, btw тие те родилетаков . . . па ај да не биде полошо ќе се иселиш ( многу ќе ти значи поддршката од таткото хомофоб и/или мајката хомофоб )
и така со јад во душата ќе ги чуваш спомените од кавгите и тешките зборови од околината и најтешкото од своите најблиски - и сречно ќе си живееш . . fuck you !

Поаро двајца педери, лезбејки, курви - ЛУЃЕ да се е битно, најбитно!
Да имаат љубов во нив, да знаат да одгледат дете правилно и со грижа и СВЕСТ!
Не е битно кој се . . .ти го гледаше видеото ебате конзерва ебате !
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
^
Бидејќи тоа дете кое е растено од педери ќе биде мирно, полно со љубов, разумно, интелегентно.
Ако глупоста беше енергија овој пост е неутронска бомба.

Педерите се деформирани не по нивна вина но да ги правдаш е тотално безумно и ретардирано.

Со овој свет владеат силни без емотивни алфа мажјаци ако они од лукративни причини даваат права на педерите тоа е затоа што они така решиле, а не е тоа затоа што НГО педерчињата се избориле за своите права мафтајќи како ретардирани мивки со виножито знаменцата.

Не ми реплицирајте јас сум најпаметен на овој форум така треба и да остане, сепак добар сум и ви давам дозвола да се воодушевувате и храните со моите мисли.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Ако глупоста беше енергија овој пост е неутронска бомба.

Педерите се деформирани не по нивна вина но да ги правдаш е тотално безумно и ретардирано.

Со овој свет владеат силни без емотивни алфа мажјаци ако они од лукративни причини даваат права на педерите тоа е затоа што они така решиле, а не е тоа затоа што НГО педерчињата се избориле за своите права мафтајќи како ретардирани мивки со виножито знаменцата.

Не ми реплицирајте јас сум најпаметен на овој форум така треба и да остане, сепак добар сум и ви давам дозвола да се воодушевувате и храните со моите мисли.
A твојов пост веројатно ја докажа тезата на Ајнштајн за глупавоста и универзумот.

Ако болдот ти е некаква анализа на реалноста денес, треба под хитно да се пријавиш во санаториум.
 
Член од
4 јули 2012
Мислења
87
Поени од реакции
69
Секој живот си е посебна прикаска во која учествуваат безброј елементи, кои позитивни кои негативни. Не мислам дека одгледувањето на дете од страна на хомосексуални родители би било негативно повлијаено од сексуалната ориентација на родителите. Многу други фактори се позначајни од тоа за правилен детски развој.
Ако има љубов, разбирање и слога во едно семејство ќе има и среќа и позитивен изход за дечињата.
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.574
Така е брат ќе имаш топол дом, љубов, хармонија и 2 -ца факинг педери кои во дневна се лапаат..:) That would be a nice picture for every kid..
Да, Чарлс Менсон, Менгеле, Хитлер, Fritzl, како и брачниот пар Маринковиќ од Босна, сите растеле во убава, фина, хетеросексуална фамилија и затоа пораснале во здрави, психички стабилни индивидуи кои придонеле за доброто на човештвото и целиот живот го посветиле на хуманоста и помагањето на другите.
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Ако глупоста беше енергија овој пост е неутронска бомба.

Педерите се деформирани не по нивна вина но да ги правдаш е тотално безумно и ретардирано.

Со овој свет владеат силни без емотивни алфа мажјаци ако они од лукративни причини даваат права на педерите тоа е затоа што они така решиле, а не е тоа затоа што НГО педерчињата се избориле за своите права мафтајќи како ретардирани мивки со виножито знаменцата.

Не ми реплицирајте јас сум најпаметен на овој форум така треба и да остане, сепак добар сум и ви давам дозвола да се воодушевувате и храните со моите мисли.
Многу butthurt-нат си за да бидеш стрејт .

Не мораш да ми реплицираш, поалфа-мажјак од тебе сум. No me interesa nada.

Тоа што ви е даден пример за како би изгледало дете израснато во геј фамилија некако не ве погоди доволно па продолжувате да бидете слепо конзервативни.
И црнците не беа луѓе. Си пафтаа со бели марамчиња заедно со Мартин Лутер Кинг.
Иди на Тајсон објасни му како е он сеуште роб.
Пошто денес белци владеат.
(видиш и јас умеам да користам болд и underline)
 
Член од
5 август 2013
Мислења
108
Поени од реакции
39
Педери деца да одгледуват?? Шо правеме ако случано малото дете ги виде како си го пушат меѓусебе ? А тоа гарант ќе се деси, знаеме колку се глупи Јенките и западнио свет ..

Неќам ни да помислам шо ќе стане од тоа дете коа ќе порасне ...
Зошто мислиш дека детето не може да ги фати мајка му и татко му како имаат секс!?!?!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom