Моментална физичка состојба (слики)

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Сметам дека би требало да има ваква тема во која членовите на форумот би постирале слики од себе и својата моментална физичка состојба. Бидејќи сепак станува збор за подфорум кој го сочинува зборот „бодибилдинг“, карактеристично за овој спорт е восхитување на анатомијата на човечкото тело и до кој степен може тоа да се развие.
Постирањето на слики кој како ќе си го свати, за некој може да биде его-буст, на некој можеби му е потребна мотивација или сака да си гледа прогрес недела за недела, како и да е сметам дека треба да постои ваква тема.

Исто така во склоп на темата убаво би било некој од членовите да си постираат и пред-потоа слики,за да го видиме нивниот прогрес и нормална, мала мотивација за тие што само што почнале.

Знам дека по навика тој што ја отвара темата треба да постира слика, ради реда, ама не сум при лап-топ или било каква камера идниве 2-3 дена. :)

Ако веќе постои ваква тема, однапред се извинувам на модераторите/администраторите.
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
1.942
Поени од реакции
711
Нека почнат поискусниве да ставаат..да се скрши мразот :D
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Аватарчево,ке ви каже од другите делови ме мрзи да ви сликам -.-
Па ајде ставете не се срамете :)
 
S

Stef Bachatero

Гостин
ЉУБОМОРЕН, на тебе, хаххаххааххахахаха, немој да ме смееш молим те.
Ииии абе јас мислев малце си отишол ама ти си со све отиден во неповрат.
Твој проблем не мој,баш онака ич перде не ми чуе :)
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Твој проблем не мој,баш онака ич перде не ми чуе :)
Абе ти имаш некој комплекс кој треба да ти помогнат да го одстраниш, не да ти чуе него треба да се чукнеш малце во главата што правиш и каде го правиш тоа.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Абе ти имаш некој комплекс кој треба да ти помогнат да го одстраниш, не да ти чуе него треба да се чукнеш малце во главата што правиш и каде го правиш тоа.
Си фурам свој филм ако тебе ти пречи иди си ти на психолог.Немам потреба да ти објаснувам.Мој живот моја работа,мои проблеми.Ако толку ти пречи темава не ја читај имаш игнор копче решен ти е проблемот.Не си ми татко и не си достоен за да ми кажеш што да правам со себе.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Е да го ебам , треба ли да се сликам :pipi::pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Модераторот кога ќе ја види темава, да ми ги пише по список тие што се за бан.
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Модераторот кога ќе ја види темава, да ми ги пише по список тие што се за бан.
Знам дека мислеше на мене, што не ме банираш одма покасно може ќе ти текне дека треба да имаш и реален живот освен овој виртуелниов па ќе немаш време.
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.733
Поени од реакции
7.545
Знам дека мислеше на мене, што не ме банираш одма покасно може ќе ти текне дека треба да имаш и реален живот освен овој виртуелниов па ќе немаш време.
INB4
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Знам дека мислеше на мене, што не ме банираш одма покасно може ќе ти текне дека треба да имаш и реален живот освен овој виртуелниов па ќе немаш време.
Оф мори мајко.

Не алудирав на никого, пишав така зошто има пријави за темава еден куп, да среди модераторот и ќе заигра банот. Ти ако се пронајде тоа не е моја работа и не гледам каква врска има тоа со мојот живот.

А кога веќе мешаш животи , не знам колку ти е паметно да дебатираш за мојот живот кога ти трошиш време на глупости на форум. Затоа не туку цмиздри и ако ти е до заебавање оди во ЧДА.

Сеа добивам информации, не беше баце ти тој што рече не идеш више на форумов пред некое време?

И уште наоѓа истиов да ми кажува реален живот :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom