PES 2012

  • Креатор на темата kpb
  • Време на започнување
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Море каква среќа имав во играва, пушти 3-4 натпревари да се релаксирам, на сите сум вадел гз максимално против компјутерот - два слободни фатив со играч. :D

Не знам, изглеа жал му е на PC-то што неам одамна играно, па ај да не биде уште толку дур пак да играм. Обично баш спротивното е против PC. :)
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.749
Поени од реакции
11.676
Како ги местите сетинзите за player assistance (pass, shoot, clear и auto sliding) и pass support?
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.029
Поени од реакции
6.051
Море каква среќа имав во играва, пушти 3-4 натпревари да се релаксирам, на сите сум вадел гз максимално против компјутерот - два слободни фатив со играч. :D

Не знам, изглеа жал му е на PC-то што неам одамна играно, па ај да не биде уште толку дур пак да играм. Обично баш спротивното е против PC. :)
Си пробал да го поместиш голманот при слободен удар на ретардите? L1(LB) + R3, да го движиш како играч.
--- надополнето: 7 јуни 2012 во 19:05 ---
Како ги местите сетинзите за player assistance (pass, shoot, clear и auto sliding) и pass support?
OFF. Преферирам сам да правам се.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Си пробал да го поместиш голманот при слободен удар на ретардите? L1(LB) + R3, да го движиш како играч.
--- надополнето: 7 јуни 2012 во 19:05 ---


OFF. Преферирам сам да правам се.
Не сум, ич не ја играм освен вака полагано. :)

Го местам играчот на другата статива и фаќам топки со through pass :D
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.029
Поени од реакции
6.051
Некој да сподели информација?
Исто како што местиш џоистик за вториот играч, местиш и за првиот.

Controлler 1, ставаш едниот џоистик тука, другиот за Controller 2 и толку.
 
Член од
14 септември 2011
Мислења
48
Поени од реакции
38
Може да се игра online играва?
 
М

Мартин`

Гостин
Пач за репрезентациите да ги имаат играчиве од Европсково има ?
 
Член од
22 април 2008
Мислења
405
Поени од реакции
28
Може да ми дадете линк, торент да ја спуштам некако играва, и некој пач саглам да ставам доста уходани членови има па да не се мачам.Фала однапред! :cool:
 
М

Мартин^

Гостин
Може некој да ми каже каде има пач дека ја има Македонија ама пачот да е Европско првентсво ама да не е од jenkey тој го знам и го имам.
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Сите што играте PES 2012 на Xbox и сакате да имате пачувана верзија (со Бундеслига, правилни имиња на играчи, тимови и лиги) симнете го новиот option file од daymos. Има интрукции, не е тешко воопшто, се што ви треба е USB. Работи 100%, лично го пробав, единствена маана е што малку поспоро се отвараат стварите во менито во играта (додека се лоадираат новите ствари), друго се е во ред.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom