Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 март 2007
Мислења
123
Поени од реакции
26
.... citam i nemozam da razberam sto fanovi na liverpool ste? .... negledate ili nesakate da vidite deka N'GOG e edinstven sto dava maksimum edinstven sto se trudi vo napadot....a vie postojano sansa na babel sansa na babel... pa eve dobi i sinoka izleze sam i od 5metri promasi... kolku da go cekame da postigne gol da vlezi vo forma....ajde sega pak ke si kazam jas pisam "gluposti" nerazbiram sto se slucuva.... poulsen mi se zgadi od nego ...ne ocekuvav tolku bezdusen da bidi na sekoja utakmica na koj igra(opsta katastrofa)....a za trener da ne se nadevame poveke amerikancive veke mu ukazaa doverba na stariov ...iako sakam da dojde o'nil... bese vo seltik znaeme sto napravi tamu bese na vila park napravi tim za 4to mesto od niv ... i sega nekoj ovde ke mi kaze deka o'nil ne bil za liverpool ...demek rajkard bil podobar.... nema namera nekogo da razubeduvam vo svoeto mislenje sekoj moze da pisuva kako sto saka-misli(sloboda na izrazuvanje) no O'NIL e eden epten golem motivatOR a nam toa sega uzasno ni treba ... YNWA
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.516
Поени од реакции
11.358
ДА! :)
Бетер е од Хоџсон, на тоа алудирам :smir:
И ја тоа викам......ги кажав тие што МОЖЕБИ се подобри.......а се достапни.......
Секако добри се Мурињо,Капело,Хидинк,Лев,Дел Боске,Хицфелд......ама нив земање-некогаш......за Арагонес не знам што да речам......мислам не е доволно добар......а Фатих Терим да не го сакате ? :pos2: шала на страна подобар е од Донадони........

--- надополнето ---

.... citam i nemozam da razberam sto fanovi na liverpool ste? .... negledate ili nesakate da vidite deka N'GOG
Е ??? Доизрази се
 
Член од
18 август 2010
Мислења
51
Поени од реакции
0
абе нема бетар од рој на тоа јас алудирам скрос го понижи ливерпул тоа е непростиво

--- надополнето ---

е сега за онил сосема се сложувам за бабел исто така ништо не бидува од него ама за нгог...
тој се труди колку за во ипсвич со величе наш да игра
можи во споредба со другиве се труди ама и него не го бива

--- надополнето ---

е сега за онил сосема се сложувам за бабел исто така ништо не бидува од него ама за нгог...
тој се труди колку за во ипсвич со величе наш да игра
можи во споредба со другиве се труди ама и него не го бива
 
Член од
12 април 2010
Мислења
491
Поени од реакции
143
И ја тоа викам......ги кажав тие што МОЖЕБИ се подобри.......а се достапни.......
Секако добри се Мурињо,Капело,Хидинк,Лев,Дел Боске,Хицфелд......ама нив земање-некогаш......за Арагонес не знам што да речам......мислам не е доволно добар......а Фатих Терим да не го сакате ? :pos2: шала на страна подобар е од Донадони........


Тоа е човекот шо може да не спаси, типот е гениј :vozbud:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.516
Поени од реакции
11.358
http://www.liverpoolfc.tv/video/Features/Star-duo-take-p-21899.php3

--- надополнето ---

ubavo ti pisuva citaj :))))

--- надополнето ---

brat ako gledas taka aj kazi mi koj go biva od ovie nasive sega? :)
Немаше кога го пишував постот
А тоа прашањето за кого е?

--- надополнето ---

Тоа е човекот шо може да не спаси, типот е гениј :vozbud:
Е може ама нема да дојде
 
Член од
18 август 2010
Мислења
51
Поени од реакции
0
никого бе брат ама на пр. стевче е докажан торес има покажано од нив можам да очекувам од кол очекувам да се докажи оти знаеме дека е јак играч за пепе немам зборови прав секундарен капитен:icon_lol:
од нив може да се очекува ама од нгог? нека се искали па понатаму можеби...
 
Член од
5 март 2010
Мислења
214
Поени од реакции
1
sea za sea treba da go zememe rajkad za da mozeme nogu lesno da go lapneme ADRA a podocna site da se molime TURCIJA da izgubi uste nekoj duel vo grupata i da bide izbrkan HIDINK i da go lapneme nie :DDD pozz
 
Член од
26 мај 2010
Мислења
135
Поени од реакции
4
sea za sea treba da go zememe rajkad za da mozeme nogu lesno da go lapneme ADRA a podocna site da se molime TURCIJA da izgubi uste nekoj duel vo grupata i da bide izbrkan HIDINK i da go lapneme nie :DDD pozz

ако го земеме рајкард после тоа тешко дека некој ќе оди на опција да го менува или да го брка за да дојде хидинк....а и незнам дали би дошол бидејки беше на челзи тренер и некако немие баш по вкус ме нервира
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.516
Поени од реакции
11.358
sea za sea treba da go zememe rajkad za da mozeme nogu lesno da go lapneme ADRA a podocna site da se molime TURCIJA da izgubi uste nekoj duel vo grupata i da bide izbrkan HIDINK i da go lapneme nie :DDD pozz
Добар план :wink: ама како што рече колегата подолу ако дојде Рајкарт или некој друг - нема бркање долго време......а и Хидинк ако го земеме може Арда да го донесе......нели соработуваат во Турција.....а го следам и овој Нури Сахин ....Шахин или како и да е.....добар е малиот....

--- надополнето ---

Бтв ако дојде Рајкарт и го донесе Арда нема потреба да си оди....со тен Кате за помошник или Даглиш мислам дека ќе нема проблем.......навистина работата ќе да е до Хенк тен Кате.......во Барса од 2003-2006 беше...тогаш Барса и доминираше.......во 2007-2008 беше во Челзи.....ако не грешам тогаш финале ЛШ играа........во тандем со Рајкарт не ќе е лошо.....само сомнителен ми е овој Рајкарт......а може и Инсуа да си го вратиме со него

--- надополнето ---

 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
верувај, бенитез му е криптонит на мурињо
ако не друго рафа ми недостасува за утакмиците со челзи во времето на мурињо
И незнаеш колку ми е мило што го ташлаше на утакмиците....али зборев во глобала....тим наспроти тип....со тренер тактика играчи поставеност и се останато....сепак мислам дека Реал се далеку понапред од Интер....него заеби тоа....дај ние некако да дојдеме пред двата клуба!!!! :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.516
Поени од реакции
11.358
И незнаеш колку ми е мило што го ташлаше на утакмиците....али зборев во глобала....тим наспроти тип....со тренер тактика играчи поставеност и се останато....сепак мислам дека Реал се далеку понапред од Интер....него заеби тоа....дај ние некако да дојдеме пред двата клуба!!!! :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
За ова си во право синко!!!!!Само како??? За тоа ќе требаат засилувања на зима!!!! И сега ќе искочат оние човекојадцине ти ваков ти таков рано е за трансфери сега менаџер ни треба бла бла бла......
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom