#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
Член од
31 мај 2011
Мислења
2.746
Поени од реакции
1.288
што значи покрај ретвитот ако кликниш фејворит на твитот ??
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Дајте некој твитови да плеснам,мозоков не ми функционира моментално воопшто,во фаза на распад сум (n)
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.621
Поени од реакции
35.125
На Канаѓанчево дефинитивно треба да го правиме македонски ЗЕТ :pos:,
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
Барајте твитер/фејсбук за Riccardo Iacona.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.482
Се протестира заради начинот на кој беше изведена акцијата , при што насилно , со кршење на домовите и со уплашување на семејствата , беа уапсени жени и стари лица ... кои потоа беа ослободени (две од жените тотално невини).

Дали би се сложил ти, да ти влезат дома 50 специалци , лом да ти ја направат куќата , бремената жена да ја тероризираат ... а после 2 дена да ти речат , пардон , не си ни бил потребен.
Абе изрод, каде во светот ги знаат без испитување ТОЧНО КОИ СЕ ВИНОВНИЦИТЕ? КАКО САКАШ ДА ДОЗНААТ КОИ СЕ АКО НЕ СЛЕДИ ПРОЦЕС НА ИСПИТУВАЊЕ??? У СТРАНСТВО ЗАРЕМ АКО ВЛЕЗАТ НЕГДЕ И НАЈДАТ 50 ДУШИ САМО 1 ЌЕ УАПСАТ? ДЕМЕК НЕМАЛО СЛУЧАИ ДО СЕА КАДЕ ШТО ЖЕНИ (БУЛИ) СЕ ДИГАЛЕ У ВАЗДУХ М??
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
што значи покрај ретвитот ако кликниш фејворит на твитот ??
Нишо посебно, го складира твитот кај тебе во фејворитс и после си гледаш кои твитови си си ги фаворизирал.

И не ми е јасно што се демотивирате зашто немало никој, никој не пишувал на темава... Има луѓе што не пишуваат тука а твитаат, баш вчера забележав неколку форумџии. Нека не преовладува македонското во вас, утре вие нема да можете, други ќе работат и така.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Нишо посебно, го складира твитот кај тебе во фејворитс и после си гледаш кои твитови си си ги фаворизирал.

И не ми е јасно што се демотивирате зашто немало никој, никој не пишувал на темава... Има луѓе што не пишуваат тука а твитаат, баш вчера забележав неколку форумџии. Нека не преовладува македонското во вас, утре вие нема да можете, други ќе работат и така.
Да се откажеа Линколн и Лутер Кинг, сеа црнците уште ќе ни копаа низ нивите .. I"LL NOT BOW , I'LL NOT SURRENDER !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom